Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Należy dać sporą nagrodę pieniężną dla tej osoby , która sprzedała policji tego cwela właściciela tej marihuany. Każdy kto sprzeda na policję handlarza narkotyków zasługuje na wieczne zbawienie. Cwel i frajer zapewne płacze teraz po straconym towarze. Króluj nam Chryste !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci policjanci którzy zarekwirowali to zioło powinni zostać zwolnieni ze służby w trybie natychmiastowym. Nie należało zabierać tego zioła a poddać to miejsce obserwacji. Po jakimś czasie ktoś na pewno zjawiłby się po to zioło. Wtedy można by było tego pastucha zastrzelić na miejscu . Policja miała by marihuane a ten pastuch leżałby teraz na stole sekcyjnym z wyciągniętymi kopytami i grzecznie czekał na sekcje zwłok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy orze jak może . takie czasy . A konfitura pewnie przejeła rynek i swoj wprowadza , ha ci w de konfetti
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja tam za darmo sprzedaje takich dilerów. Jestem informatorem Policji. To moja pasja, i hobby. Sprzedawanie śmieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko, włamali się do piwnicy i przejęli narkotyki. Teraz szukają dilera. Nie łatwiej było przyobserwować, mini kamerka w ścianie i złapać na gorącym uczynku? Polska policja to jednak średniowiecze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto wam płaci za pisanie takich komentarzy xD ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam bylo tylko trzy gramy a reszta to cudowne Rozmnozenie jak w Kanie Galilejskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złapać takiego dilera i tym ziołem nakarmić jego bękarty lub starych. A tego dilera powiesić na rynku niech wisi i gnije szmata .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
debile z was ,,,'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...