Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bycze jaja, jak berety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karpiński czy Palikoot to znacza Żuk czy sierota Wasilewski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikota zapraszamy do Wilkowa z workami. Czy na POWODZIAN już wysłałeś SMS-a czy stać cię tylko na deb***ne SMS-y o Smoleńsku i Kaczynskich? Ludzie toną a ci się wybierają DNO !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedyny ratunek Strojnowskiej to Palikot nie potrafią odejść z podniesioną głową - totalny brak kultury politycznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może mi ktoś odpowiedzieć na pytanie: czy będzie taki dzień, żebym chcąc przeczytać Dziennik, nie musiała oglądać zdjęć Palikota ? Ten człowiek po prostu mi się ,,przejadł " i mdło mi się robi , jak go widzę. A może on płaci Dziennikowi ,żeby go ciągle pokazywali ? Jeśli tak , to nie mam pytań, zmienię Dziennik na inną gazetę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście że to jego ludzie Popatrz na komentarze i ilość artykułów.... Wszedzie wepchnął gdzie się dało. I tak właśnie wygrał dzisiejsze wybory... głos za stołek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...