Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wie już mnóstwo o Lublinie

Utworzony przez iohwofw, 4 czerwca 2013 r. o 11:45 Powrót do artykułu
Zuch!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może ktoś już słyszał o książce „Piąta fala pożądania”. Książka ukazuje kobiecą wizję sexu, fantazji erotycznych współczesnych kobiet oraz metod XXI wieku. Jeżeli chcecie zaskoczyć swoją ukochaną, to polecam przeczytanie tej książki. Mnie się osobiście bardzo podobała. Miłego czytania;P      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja wiedziałem wiencej, na farcie chłop zrobił nie ma sie czym podniecac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2021 a dalej przewodnika po lublinie jak nie było tak nie ma, szkoda. Bardzo liczyłem na to, że Przygotować farsz. Ser pokruszyć ręką. Cebulę obrać, pokroić w kostkę i zeszklić na oleju. Cebulę, ziemniaki i twaróg wymieszać. Przygotować ciasto Ciasto podzielić na części Z rozwałkowanego ciasta wykrawać kółka Pierogi można zamrozić lub od razu ugotować i podawać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tutaj przemek z przyszłości. właśnie założyłem dobrze prosperujący biznes z przewodnikami po lublinie. pozdrawiam panią redaktor i życze wszystkiego najlepszego jej rodzinie. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będe mógł udzielić wywiadu Dziennikowi Wschodniemu jako bohater i honorowy obywatel tego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakiś zwariowany typ kręci się koło bramy krakowskiej i namawia ludzi do kupna swojego przewodnika. W przypadku odmowy rzuca sie na ofiarę i przymusowo oprowadza ją po starym mieście. nie polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ukrywam sie u niego na strychu razem z Michaelem Jacksonem JD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...