Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wielki remont w UMCS: Z Chatki Żaka zostaną tylko mury

Utworzony przez Były ZTL-owiec, 4 lutego 2010 r. o 09:45 Powrót do artykułu
A co z Zespołem Tańca Ludowego UMCS??? Gdzie przeniosą trofea z wyjazdów i ogromną garderobę???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze by było żeby zlikwidowano sąsiedztwo sali widowiskowej i baru piwnego. Nie dość że cała przestrzeń jest zadymiona, to jeszcze do osób siedzących w sali kina dochodzą odgłosy bywalców baru, muzyka itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdecydowanie zlikwidować całkiem bar w ACK, nie pasuje do tego miejsca...!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZRÓBCIE TAM KNAJPĘ BO TEGO ZDAJE SIĘ NAJBARDZIEJ BRAKUJE LUBELSKIM ŻAKOM OBLEGAJĄCYM WSZYSTKIE LOKALE W CENTRUM.TAKIE WRAŻENIE ODNIOSŁEM KIEDY ZE SWOIM 53-LETNIM RÓWIEŚNIKIEM CHCIAŁEM PRZYSIĄŚĆ W KTÓRYMŚ Z LOKALI POŁOŻONYM W CENTRUM. BLUZGI,ROZPIĘTE KOSZULE ODSŁANIAJĄCE TORSY PO SAM PASEK U SPODNI .TAKI OBRAZEK UTKWIŁ MI W PAMIĘCI PO SOBOTNIM MAŁYM REKONENSANSIE PO LUBELSKICH LOKALACH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~KINOL~ napisał:
ZRÓBCIE TAM KNAJPĘ BO TEGO ZDAJE SIĘ NAJBARDZIEJ BRAKUJE LUBELSKIM ŻAKOM OBLEGAJĄCYM WSZYSTKIE LOKALE W CENTRUM.TAKIE WRAŻENIE ODNIOSŁEM KIEDY ZE SWOIM 53-LETNIM RÓWIEŚNIKIEM CHCIAŁEM PRZYSIĄŚĆ W KTÓRYMŚ Z LOKALI POŁOŻONYM W CENTRUM. BLUZGI,ROZPIĘTE KOSZULE ODSŁANIAJĄCE TORSY PO SAM PASEK U SPODNI .TAKI OBRAZEK UTKWIŁ MI W PAMIĘCI PO SOBOTNIM MAŁYM REKONENSANSIE PO LUBELSKICH LOKALACH.
Jestem w podobnym wieku i też mnie drażnią te hałaśliwe balangi urządzane przez studentów, przy kilku zsunętych stolikach. Skąd wiem że to studenci? Żadna tajemnica - wystarczy posłuchać o czym rozmawiają (a raczej ryczą do siebie). Generalnie unikam lokali w pobliżu miasteczka akademickiego, no i takich, gdzie piwo jest tańsze niż gdzie indziej. Tam gdzie jest drożej choćby o 1 zł, to już tam tałatajstwa nie spotkasz. A obecny bar w ACK to koszmar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Były ZTL-owiec napisał:
A co z Zespołem Tańca Ludowego UMCS??? Gdzie przeniosą trofea z wyjazdów i ogromną garderobę???
Najlepiej przenieść na allegro... Ale "11" będzie żal...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze "19" powinni zlikwidować i zrobić tam kibel z bidetem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
""11" to kultowe miejsce, wypijaliśmy tam więcej wódki niż wszyscy u Niedźwiadka...szkoda, tyle wspomnień , chyba pójdę ją pożegnać i wznieść ostatni toast ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Równiez były ZTLowiec... napisał:
Najlepiej przenieść na allegro... Ale "11" będzie żal...
Z tego co wiem istnieje Muzeum UMCS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...