Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wigilia Starego Miasta w niedzielę

Utworzony przez ech, 22 grudnia 2013 r. o 15:54 Powrót do artykułu
Czy w tym roku też będą "zawody", kto pierwszy rozpychając się łokciami zgarnie jak najwięcej ze stołów do reklamówek itp.  i pójdzie do domu ?!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-"Czy w tym roku też będą "zawody", kto pierwszy rozpychając się łokciami zgarnie jak najwięcej ze stołów do reklamówek itp. i pójdzie do domu ?!" nie,kretynie,który nigdy nie był na takiej wigilii w Lublinie.
Ostatnio edytowany 22 grudnia 2013 r. o 19:24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-"Czy w tym roku też będą "zawody", kto pierwszy rozpychając się łokciami zgarnie jak najwięcej ze stołów do reklamówek itp. i pójdzie do domu ?!" nie,kretynie,który nigdy nie był na takiej wigilii w Lublinie.
w duchu czasu adwentowego nie powinieneś obrażac bliźniego. Może z sarkazmem ale napisał prawdę. Własnie wróciłem i to co zobaczyłem aż mną zatrzęsło. Wybrałem się z dziećmi chciałem pokazać im kolędników. Jednak to co zobaczyłem z jedzeniem to mnie zamurowało. Ludzie przekładali jedzenie z jednorazowych talerzy do pojemników i do reklamówek.Rozumiem przy tym biednych ,bezdomnych i ogólnie wykluczonych ale widziałem w tej roli nawet osoby dość dobrze sytuowane ,pracujące na dość dobrych stanowiskach. To samo z paczkami,wyrostki zbierają paczki,jeden stoi przy Zadorze a oni mu znoszą.Ale to są mimo wszystko dzieci i na to należy patrzeć z przymrużeniem oka. Osoby na stanowiskach ,które są znane innym ,powinny się zachowywać inaczej.Fajnie jest jak ktoś taki zje bigos z bezdomnymi-to jest właśnie atmosfera ale jak pcha ten bigos do pojemników to jest dla mnie po prostu gównojad.Trzeba mieć trochę klasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdzone wigilijne dania. Sprawdź http://www.przepis-kulinarny.pl/potrawy-wigilijne-5-5.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...