Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ahahah takie coś tylko w LU petitki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MPK w ciągu 24 godzin usunęło usterkę
No i bardzo dobrze, tak trzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYKOP SOLARIS!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Krzysztof Żuk!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak narzekaliście ludzie na białoruskie MAZy, ze to Solarisy chcecie! Ze niby białoruskie pojazdy to szmeliwo. Macie swoje "zachodnie" limuzyny na prąd. Myślicie złudnymi schematami, łatwo więc manipulować taką ciemną masą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hun napisał:
A tak narzekaliście ludzie na białoruskie MAZy, ze to Solarisy chcecie! Ze niby białoruskie pojazdy to szmeliwo. Macie swoje "zachodnie" limuzyny na prąd. Myślicie złudnymi schematami, łatwo więc manipulować taką ciemną masą.
Mazy to zupełna porażka. Moze nie przeciekają ale roboty w zajezdni mpk jest z nimi mnóstwo. Zapytaj kierowców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Solaris buble nam wciska.Brzydkie krowiaste trolejbusy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Solaris buble nam wciska.Brzydkie krowiaste trolejbusy
odczep się od solarisa - to jednostkowy przypadek. Solarisy Urbino 12 jezdzą po Lublinie juz kilka lat i spisują się o wiele lepiej od tureckich mercedesów conecto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jul napisał:
odczep się od solarisa - to jednostkowy przypadek. Solarisy Urbino 12 jezdzą po Lublinie juz kilka lat i spisują się o wiele lepiej od tureckich mercedesów conecto
Dobre... ...Solaris bagatelizuje sprawę. – Myślę, że można tu mówić o jednostkowym przypadku – ocenia Mateusz Figaszewski, rzecznik firmy Solaris... Panie rzeczniku jeśli już to nie jednostkowy przypadek, ale pięciojednoskowy przypadek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wow to w Lublinie jeżdżą Solarisy ? Myślałem, że sam stary szrot ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hun napisał:
A tak narzekaliście ludzie na białoruskie MAZy, ze to Solarisy chcecie! Ze niby białoruskie pojazdy to szmeliwo. Macie swoje "zachodnie" limuzyny na prąd. Myślicie złudnymi schematami, łatwo więc manipulować taką ciemną masą.
Solaris Bus & Coach S.A. to POLSKA FIRMA z Bolechowia koło Poznania. Wspierajmy polski rynek a nie białoruski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Solaris Bus & Coach S.A. to POLSKA FIRMA z Bolechowia koło Poznania. Wspierajmy polski rynek a nie białoruski.
Ja poszedłbym nawet dalej - a do prania upapranych (zachlapanych) ubrań niechaj wszyscy uzywają tylko i wyłącznie POLSKICH proszków do prania!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@jul: w tureckich Conecto jeździsz w suchych butach a w solarkach już nie haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trolejbus stał trochę czasu na kanale,mechanicy po szkoleniu zapomnieli pozakręcać dekielki.Filmik był nakręcony w jednym,a wrzawa na wszystkie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w każdym samochodzie, autobusie może się pojawić fabryczna usterka nie ma co robić awantury o to i gnoić dobrej polskiej firmy, takie moja zdanie na ten temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te nowe trolejbusy to porażka w temacie kluczem otwierania rampy dla osób na wózkach inwalidzkich! Nie wiem,co za "arcy-nowocześniuch" wymyślił takie rozwiązanie?! W starszych pojazdach jest klapa ręcznie otwierana i nie trzeba żadnego klucza-a każdy z współpasażerów może pomóc osobie niepełn.-w nowych już jest to niemożliwe,bo do każdego otwierania rampy trzeba prosić kierowcę z kluczem(o ile będzie na tyle uprzejmy lub klucza nie zgubi) i przez to opóźniać czas przejazdu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wydaje mi się, żeby otwieranie rampy za pomocą klucza było istotnym problemem, powiedzmy sobie szczerze - i tak bardzo rzadko jest wykorzystywana. Osobiście uważam, że Solarisy to na prawdę dobry wybór, świetnie się sprawują, a jedna usterka (od razu naprawiona) o niczym nie świadczy. Do mazów nawet nie ma ich co porównywac, wiadomo, że Solaris to kilka klas wyżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Charlie napisał:
Nie wydaje mi się, żeby otwieranie rampy za pomocą klucza było istotnym problemem, powiedzmy sobie szczerze - i tak bardzo rzadko jest wykorzystywana. Osobiście uważam, że Solarisy to na prawdę dobry wybór, świetnie się sprawują, a jedna usterka (od razu naprawiona) o niczym nie świadczy. Do mazów nawet nie ma ich co porównywac, wiadomo, że Solaris to kilka klas wyżej.
Sprawę otwierania rampy wyjaśniłem sobie z ZTMem kilka godzin temu-i już jest wszystko jasne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po lublinie jexdzi 8 trolejbusów solarisa, a nie 5. Autor!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jul napisał:
odczep się od solarisa - to jednostkowy przypadek. Solarisy Urbino 12 jezdzą po Lublinie juz kilka lat i spisują się o wiele lepiej od tureckich mercedesów conecto
W Soarisach przeciekały również elektryczne szyberdachy a woda lała się do wnetrza z klimatyzacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...