Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie tylko Wojewoda w czasie godzin pracy wyskakuje sobie na tego typu spotkania. W marszałkowskim i wojewódzkim takich osób jest więcej. Widać ich na konferencjach prasowych partyjnych liderów, które są organizowane w godzinach pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie macie się czego przyczepić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buhahahhaha ale news...Czepianie się po prostu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Granatem od pługa..................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lubię PSLowców ale takie czepianie się jest idiotyczne!!! Poszukajcie jakichś ciekawszych tematów!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalibyście spokój z nią.Takie jakieś zombie na fotce będzie mi się śniło po nocach.W ramki toto i do cukru zaoszczędzi się bo dzieci nie ruszą.Takiego babsztyla nie pokazujcie więcej.Proszę Was.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, którym płaci się za dyspozycyjność sami regulują swój reżim czasowy! Rozliczajmy tylko etatowców od siódmej do trzeciej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bójta sie nic przecie my rządzim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Rafale. takiego poziomu się nie spodziewałam. pan jak pracuje to nie chodzi na kawę ze znajomymi, nie chodzi na spotkania i konferencje choć nic o nich nie pisze. taka głupota opisana przez pana. A naczelny Wiejak to nie chodzi na różne spotkania w godzinach pracy. czy kazali panu zaatakować PSL bo do tej pory pisał pan prawdę o PO. a może Palikot pana kupił!!! Panie redaktorze żenada ( i opisuje pan tak jedyna porządną i skuteczna osobę we władzach lubelskich !)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to Strojnowska (prześladowca staruszków w domu opieki społecznej) kazała Jastrzębskiemu vel Jarząbkowi ( co wybiera i podaje jej talerzyki na bankietach) oraz Guzowi podkablować Tokarską do gazet. Wojna w UW wybuchnie teraz na potęgę. A ty Guz to jesteś ś... . pamiętasz jak cie PPPPPPPPPPPPSL bronił gdy okazalo się że wpłaciłeś kasę na Palikota i Łątka kazał cie zatrudnić w urzędzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram Dziennik Wschodni, że naświetlają takie sprawy. Takiego zachowania nie można nazwać inaczej jak skandalem, w naszym kraju władzy nie tyczą się żadne przepisy prawa. za takie coś pani Gieni powinni pojechać po wypłacie i dać naganę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak trzymaj Rafał. Zainteresuj się jeszcze ile czasu pracy pani Wojewoda spędza w ubikacji. Ja sobie nie życzę by robiła kupę na mój koszt. Podatnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urząd wojewody wymaga zaangażowania praktycznie 24 godziny na dobę. Śledzenie, czy w godzinach pracy Pani Wojewoda wypiła prywatnie kawę, czy wstąpiła okazjonalnie do sklepu jest żenujące. A dbanie o poprawę bezpieczeństwa na przejazdach kolejowych na tym stanowisku zasługuje na głębokie uznanie.Pozdrawienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego się nie zajmiecie Platformą? Wicewojewoda robi kampanię Bobińskiej, jej asystent w godzinach pracy pracuje w sztabie, a dyrektor od promocji województwa pracuje nad jej PRem. To wszystko w godzinach pracy, codziennie. I dajcie spokój pani wojewodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracuje i jest dyspozycyjna 24 godziny na dobę, dobry kawał dawno sie tak nie uśmiałem - a ponieważ każdy rolnik pracuje i jest dyspozycyjny 24 godz na dobę to właściwym komentarzem jest " jestem ze wsi co widać i słychać i czuć"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie żebym był czepialski, ale z takim wdziękiem to nie pomoże, to tzw. niedzwiedzia przysługa, chyba, że elektorat na bakier z estetyką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...