Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybierz się na wycieczkę po Lublinie. Za darmo

Utworzony przez plati1985, 12 grudnia 2013 r. o 08:58 Powrót do artykułu
tak a potem będą oprowadzać na marne stawki ludzi po mieście, a przy każdej okazj imprez związanych z miastem UM bedzie nalegał zeby pochodzli za free z grupami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem kiedyś na takiej niby darmowej wyciecze z przewodnikiem,to oprowadzał nas po wszystkich kościołach w obrębie Śródmieścia. Także mam w nosie tych przewodników i ich chwalenie się kościołami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W poniedziałek o 12:00 - dla kogo właściwie jest ta wycieczka? Dla bezrobotnych i emerytów? Przecież w roboczy dzień o 12:00 większość ludzi jest w pracy, a nawet uczniowie jeszcze mają zajęcia. Kiedy wreszcie ludzie "robiący" w kulturze i turystyce przyjmą do wiadomości, że tego typu działania winny koncentrować się na weekendzie (sobota-niedziela), a nie w środku tygodnia?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny pomysł i ciekawe tematy! :) Proszę o informację, gdzie będzie można znaleźć kolejne terminy i tematy wycieczek. Nie zgadzam się z przedmówcami - marudami. Jeśli Państwo macie lepszy pomysł, proszę go zrealizować, nie truć tu głupoty i odbierać ochotę studentom do pracy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny pomysł i ciekawe tematy! :) Proszę o informację, gdzie będzie można znaleźć kolejne terminy i tematy wycieczek. Nie zgadzam się z przedmówcami - marudami. Jeśli Państwo macie lepszy pomysł, proszę go zrealizować, nie truć tu głupoty i odbierać ochotę studentom do pracy.  
Krzysiu nawet obie nie wyobrażasz ilu UM ma pierdzistołków do takie roboty, a w rzeczywistosci to zrzuca sie robote na biura podrózy, czy was studentów. zapyaj przewodników czy ich marzeniem było latać za friko po miescie w np. na Jarmarku Jagielońskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Bardzo dobry pomysł.Na pewno skorzystam z wycieczki po Lublinie z przewodnikiem.Pozdrawiam.Ania z Lubartowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Och, od dawna nie jestem studentem. Niestety... ;) I nie jestem za odbieraniem pracy zawodowym przewodnikom. Za profesjonalną pracę należy płacić. Widzę ten projekt jako projekt właśnie, uzupełniający ofertę wycieczek po Lublinie. Pewnie słabiej prowadzony - z braku przewodnickiego doświadczenia, ale też ciekawszy niż normalna oferta z racji rzadkich tematów i może entuzjazmu młodych ludzi... :)   Co do biurokratów z UM, to... Bez komentarza, by nie bluzgać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł fantastyczny !!! Chciałbym jednak zaproponować jego modyfikację (kontynuację). Zwracam się z wielką prośbą do inicjatorów o rozważenie możliwości zorganizowania takich edukacyjnych wycieczek W TERMINIE FERII SZKOLNYCH. Chcętnie wybrałbym się z synem, przy czym o godz. 12 moje dziecko pobiera nauki ja natomiast na to zariabiam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo się cieszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysiu nawet obie nie wyobrażasz ilu UM ma pierdzistołków do takie roboty, a w rzeczywistosci to zrzuca sie robote na biura podrózy, czy was studentów. zapyaj przewodników czy ich marzeniem było latać za friko po miescie w np. na Jarmarku Jagielońskim
  no to w takim układzie ktoś zbiera za to forsę jako premia a inny wykonują tą prace w czynie społecznym, w kapitalizmie modne słowo - wolontariat  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszę się z wycieczki po Lublinie. Jadwiga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...