Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybuch butli z gazem na os. Sienkiewicza w Lublinie

Utworzony przez Jonasz, 4 grudnia 2014 r. o 21:37 Powrót do artykułu
to nie ja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie ja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tzw.Pan fachowiec zostawił nie zamknięty palnik i ogrzał papę i również butlę z gazem,stąd wybuch.Pchają się laicy  bez pojęcia do takich prac,bez pojęcia ,uprawnień i tym bardziej badań wysokościowych a teraz buuuuummmm będą mieli wszyscy...szef firmy,oni ,,,spółdzielnia.BRAAAAWWOOOOOOO NIBY FACHOWCY ZA SWIEŻOŚĆ UMYSŁU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wystarczyłoby pomyśleć o konsekwencjach....brak słów jakich mamy fachowców......żenada,która może kosztować ludzkie życie :(  :(  :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich którzy to czytają!!!!!   Szukajcie tego idioty który zostawił zapalony palnik, On pracuję na czarno szukajcie go.To mogło skończyc się tragicznie. Wyrzuccie go z miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni się pojawią dziś tam, żeby zabrac narzędzia, będą chcieli uciekac, Trzeba ich zlapac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak bym mieszkał w tym bloku to bym qrve złapał z rana i kopów do dufy nawsadzał za takie coś. Plus potem telefon na psy że mam pana który tu wczoraj pracował do wyjaśnienia. I walcie się wszyscy chwdp, mam w poważaniu czy ktoś mnie nazwie konfiturą czy innym dżemem, za narażanie życia ludzkiego kara powinna być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepsze jest to że przez cały tydzień jak obserwowałem jak pracują to podczas innych prac niż podgrzewanie papy by je skleić, ani na moment nie wyłączają palnika, one sie palą non stop. BHP przede wszystkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a grzales kiedys pape? to sa fachowcy, spokojnie wiedza jak to robic. z dwojga zlego dobrze ze ts butla tam zostsla, belka na ktorej stala tlila sie od 5 godxin (zapalila sie od komina) i jakos nikt nie widzial ze cos sie tam dzieje, ludzie poszliby spac gdyby nie ten huk a dach by sie dalej stopniowo palil... wiecej chyba tlumaczyc nie trzeba !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie zapalony palik :)) ktos jest slabo doinformowany :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a grzales kiedys pape? to sa fachowcy, spokojnie wiedza jak to robic. z dwojga zlego dobrze ze ts butla tam zostsla, belka na ktorej stala tlila sie od 5 godxin (zapalila sie od komina) i jakos nikt nie widzial ze cos sie tam dzieje, ludzie poszliby spac gdyby nie ten huk a dach by sie dalej stopniowo palil... wiecej chyba tlumaczyc nie trzeba !
Racja 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak , BHP przede wszystkim trzeba wyszkolić pracowników zanim się przyjmie takowych do pracy w Polsce "fachowca" to można nazwać każdego ludzie się podają za takich żeby dorobić i tyle, nie ma to jak normalnie przygotowany do pracy pracownik z certyfikatem i uprawnieniami do tego szkolenie BHP i wypadki nie mają miejsca 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...