Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wykorzystują Cię w pracy? Zadzwoń!

Utworzony przez Guest, 1 czerwca 2015 r. o 20:57 Powrót do artykułu
Szogun powjedzial mloddemu rze jak siostra maló zarabja nieh robote zmieni.wole z glodu zdyhac nirz byc popyhadlem szfaba a jak rzesta dórne to rupta .JAKBY KARZDY GROZIL BURAKOM RŹE ODEJDZJE ZNALEZLI BY KASE A WY TEMPE JESTESTA TO WAS Dymajo!ADAMEK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy pensja ok 1250 zł jest głodową ? jako student mogę się za to utrzymać i odkładam jeszcze 250 zł na mc, czyli za 1000 zł da się w LBN żyć. owszem powinna byc wyższa w tym sensie że zamiast 2400 które pracodawca płacic na pracownika a którego ten otrzyma ok 1200 zł różnica trafia do zusu; to za dużo. Ludzie zrozumcie ze to nie pracodawca was wykorzystuje. to nie ejst jego wina że sa takie wysokie składki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy pensja ok 1250 zł jest głodową ? jako student mogę się za to utrzymać i odkładam jeszcze 250 zł na mc, czyli za 1000 zł da się w LBN żyć. owszem powinna byc wyższa w tym sensie że zamiast 2400 które pracodawca płacic na pracownika a którego ten otrzyma ok 1200 zł różnica trafia do zusu; to za dużo. Ludzie zrozumcie ze to nie pracodawca was wykorzystuje. to nie ejst jego wina że sa takie wysokie składki.
  to jak nie wina pracodawcy to jakim cudem pracodawca po roku prowadzenia zakładu ma piękny samochód, wczasy za granicą dla całej rodziny, wszystko opłaca i utrzymuje też jako jedyny żonę i 2-3 dzieci, a ja po 37 latach pracy mam 1400 zł i stać mnie jedynie na opłaty i chleb z wodą. Jak tak żle pracodawcom to niech idą pracować za te 1200 zł i będą mieć wtedy luksusy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam, ostrzegam na prace w tarasach zamkowych, grupa oszustów przyjmuje ludzi do sprzątania pierwsze dwa dni za darmo kolejne niby płatne po czym jak się przepracuje dzień lub więcej to mowia ze człowiek się nie nadaje lub mówia ze przyjmują tylko osoby na rencie lub niepełno sprawne i nic nie płaca i przywoza kolejne osoby.nie ma w tym kraju na takich ludzi bata, ja od razu takiego frajera bym zajebał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://niewygodne.info.pl/artykul5/02196-Kwota-wolna-od-PIT-dla-posla-i-zwyklego-Polaka.htm   oto jak rząd nas robi w wuja, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwowa Inspekcja Pracy powinna mieć takich agentów, którzy by się przyjmowali do pracy i od środka  rozpracowywali tych nowobogackich biznesmenów chrujograjców. Technikę przecie mamy; mikrokamerki. podsłuchy, GPS-y itd. Rok może dwa i wyłapało by się tych kombinatorów wyciskających ostatnie soki z robotnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.fakt.pl/polityka/poslowie-maja-ogromna-kwote-wolna-od-podatku,artykuly,538588.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIP w Lublinie to śmiech i politowanie. Nigdy nikogo tam nie sPOtkacie, pytacie o kogośzhandlu-wyszedł, pytacie z oświaty-jeszcze nie wrocil, pytacie o finanse- dziś nie bedzie. Jednym slowem, to tylko mają miejsce pracy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy pensja ok 1250 zł jest głodową ? jako student mogę się za to utrzymać i odkładam jeszcze 250 zł na mc, czyli za 1000 zł da się w LBN żyć. owszem powinna byc wyższa w tym sensie że zamiast 2400 które pracodawca płacic na pracownika a którego ten otrzyma ok 1200 zł różnica trafia do zusu; to za dużo. Ludzie zrozumcie ze to nie pracodawca was wykorzystuje. to nie ejst jego wina że sa takie wysokie składki.
Tyle że jak ktoś nie jest studentem i ma rodzinę to ma inne wydatki i uwierz mi że pensja  za 1500zł a nie 1250zł jest pensja głodową !!! Oczywiście można próbować żyć i oszczędzać na wszystkim i zajadać się najtańszym jedzeniem z puszek tylko ciekawe jak organizm długo wytrzyma , uwierz mi niedługo:) No ale są przyjezdni z okolic Lublina to i za 1000 zł zgodzą się pracować jak i w święta bo świętości żadnej dla nich nie ma .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    No ale są przyjezdni z okolic Lublina to i za 1000 zł zgodzą się pracować jak i w święta bo świętości żadnej dla nich nie ma .  
    głód jest gorszy od świętości, świętością żołądka nie napełnisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHCIELI KAPITALIZMU ?     TO MAJĄ KAPITALIZM !!!     P.S. DO MNIE NIE DZWOŃCIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pracodawcą. Wykorzystuje mnie US i ZUS. Komu mogę to zgłosić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy pensja ok 1250 zł jest głodową ? jako student mogę się za to utrzymać i odkładam jeszcze 250 zł na mc, czyli za 1000 zł da się w LBN żyć. owszem powinna byc wyższa w tym sensie że zamiast 2400 które pracodawca płacic na pracownika a którego ten otrzyma ok 1200 zł różnica trafia do zusu; to za dużo. Ludzie zrozumcie ze to nie pracodawca was wykorzystuje. to nie ejst jego wina że sa takie wysokie składki.
Ty student  ty to tak na poważnie piszesz czy sobie jaja z ludzi robisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pracodawcą. Wykorzystuje mnie US i ZUS. Komu mogę to zgłosić?
Swojemu dzielnicowemu zgłoś !  bu,ha,ha,ha,ha  albo koniowi !! bu,ha,ha,ha,ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Student, zejdź na ziemię - czynsz 50mkw na Czubach to 500zł, kredyt na to mieszkanie 1000zł. Jestem 250zł pod kreską według Twoich wyliczeń, więc jaka to jest pensja jak nie mam za co kupić jedzenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak kogoś boli samochód i wczasy to niech sobie otworzy własny biznes to raz. Dwa jeżeli mój handlowiec osiąga zysk netto dla firmy 3600 to jeżeli mu zapłacę podstawy 1900 brutto i 360 premii to jest to moja wina jako pracodawcy że handlowiec kiepsko zarabia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studęt przeżyje ale co ma powiedzieć rodzina 5 os i jak dwie osoby zarabiają po 1250 x 2 = 2500,00 JAK Z TEGO UTRZYMAĆ 5 OS RODZINĘ I ZROBIĆ OPŁATY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...