Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyłączyli fontannę na placu Litewskim. Będą ją naprawiać

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 sierpnia 2017 r. o 12:38 Powrót do artykułu
Efekt gradu. A mały był.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle czasu na wymianę jednej płytki???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie Fontanna tylko Zraszacz Fontanny to są w Rzymie ,Paryżu czy w innych miastach to jest chiński zraszacz na betonowej Pustyni ,Baobab wycięty Dwie wojny i zabory tego nie zrobiły a Żuk tak czekamy na wycięcie Saskiego i postawienie apartamentowca TBV;((((((((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a już myślałem że i tu ktoś się sfajdał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Tyle czasu na wymianę jednej płytki???
 A co w tym dziwnego ? klej musi związać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Remont Placu Litewskiego kosztował 50 mln. PLN (w tym aż 20 mln. PLN koszt fontanny i całego systemu od tej fontanny). To tak gwoli ścisłości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Betonowy Plac pochłonął mnóstwo pieniędzy. Teraz ciągłe naprawy, a do tego 1 mln za jakieś tam iluminacje. To będzie cenniejszy obiekt, niż najwspanialsze obrazy. W upalne dni żadnego cienia, a te cieki z płyt to myjnia dla flejtuchów. Dodatkowo atrakcję stanowią uschnięte drzewa. Drugim takim cudem jest Ogród S.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba naprawiać pękniętą płytę? Radiowóz tam wjechał a może dzieci są za ciężkie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Betonowy Plac pochłonął mnóstwo pieniędzy. Teraz ciągłe naprawy, a do tego 1 mln za jakieś tam iluminacje. To będzie cenniejszy obiekt, niż najwspanialsze obrazy. W upalne dni żadnego cienia, a te cieki z płyt to myjnia dla flejtuchów. Dodatkowo atrakcję stanowią uschnięte drzewa. Drugim takim cudem jest Ogród S.
 Cienia jest aż za dużo, a nie powinno być go wcale. Potrzebujesz cienia - idź do parku. Plac powinien byc słoneczny. Tak jest na całym świecie, tylko w naszym grajdołku musi być inaczej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten POmnik chwały owada, kosztuje za dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem robotem napisał:
undefined napisał:
Tyle czasu na wymianę jednej płytki???
A co w tym dziwnego ? klej musi związać.
 Płyta z chińskiego allegro dociera miesiąc. Co się dziwisz, że trzeba czekać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za piSSowskiego prezydenta pruszkowskiego takie coś było by nie do pomyślenia. Nie było by nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcom się podoba i rozumieja cze czasem sa jakieś naprawy. Wazne, ze powstają nowe miejsca i coś sie dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już się popsuła?A taka piękna była amerykańska :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ta fontanna kosztowała tyle co pięćdziesiąt domów jednorodzinnych???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
undefined napisał:
Betonowy Plac pochłonął mnóstwo pieniędzy. Teraz ciągłe naprawy, a do tego 1 mln za jakieś tam iluminacje. To będzie cenniejszy obiekt, niż najwspanialsze obrazy. W upalne dni żadnego cienia, a te cieki z płyt to myjnia dla flejtuchów. Dodatkowo atrakcję stanowią uschnięte drzewa. Drugim takim cudem jest Ogród S.
Cienia jest aż za dużo, a nie powinno być go wcale. Potrzebujesz cienia - idź do parku. Plac powinien byc słoneczny. Tak jest na całym świecie, tylko w naszym grajdołku musi być inaczej.
 Może Ty mieszkasz w grajdołku, bo ja w Lublinie i oczekuję, że będzie to miasto piękne, z nowymi jezdniami, pięknymi skwerami, Placami na których można odpocząć w cieniu, patrząc na fontannę, w której nikt się nie myje. Gdzie domy mieszkalne nie będą graniczyć z firmami produkcyjnymi, czy marketami. Tylko to trzeba kochać to miasto i z niego pochodzić, aby być jego dobrym gospodarzem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anka napisał:
ja napisał:
undefined napisał:
 
Może Ty mieszkasz w grajdołku, bo ja w Lublinie i oczekuję, że będzie to miasto piękne, z nowymi jezdniami, pięknymi skwerami, Placami na których można odpocząć w cieniu, patrząc na fontannę, w której nikt się nie myje. Gdzie domy mieszkalne nie będą graniczyć z firmami produkcyjnymi, czy marketami. Tylko to trzeba kochać to miasto i z niego pochodzić, aby być jego dobrym gospodarzem.
Kto gdzie buduje domy mieszkalne i z czym one sąsiadują to nie twój zafajdany interes. Ja chcę kupić mieszkanie właśnie obok firmy produkcyjnej, bo taką mam fantazje i co? Ty mi zakażesz? Czep się babino swoich spraw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Litewski jest bardzo ładny, a jak się wam nie podoba to na wiochę, tam się drzwi do obory nie psują :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto za to zapłaci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczekajcie do wiosny to dopiero będą jaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...