Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wy mi tam pokażcie lepiej gdzie niby jest to liceum kolejowe bo te informacje coś mi się nie zgadzają -,-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ! Wielka szkoda, że się te pijane śmiecie nie zabiły! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki pijana hołota nie pozabija się na przydrożnych drzewach, czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy mi tam pokażcie lepiej gdzie niby jest to liceum kolejowe bo te informacje coś mi się nie zgadzają -,-
 
Wy mi tam pokażcie lepiej gdzie niby jest to liceum kolejowe bo te informacje coś mi się nie zgadzają -,-
Chyba chodzi o to miejsce, gdzie ten pomalowany wagon (za Biedronką) stoi blisko Zemborzyckiej? Widzialem tego rozbitego Seata na Ruskiej -nie dziwne, że uczestniczył w wypadku - "Szanownemu" kierowcy nawet nie chciało się szyb przed jazdą powycierać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie.. to nie jest liceum tylko technikum...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...