Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak się okazało kierowca lanosa wcześniej miał kolizję z innym samochodem osobowym ,próbował uciec z miejsca zdarzenia i dlatego uderzyl w autobus.Znajdował się pod wplywem alkoholu.............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.lublin112.pl/pijany-uciekal-z-miejsca-kolizji-zderzyl-sie-z-dwoma-autobusami-zdjecia/ tu jest trochę więcej informacji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, że to trochę nie na temat - dzisiaj rano widziałem 2 wypadki w Lublinie - jeden na skrzyżowaniu Diamentowej i Krochmalnej, drugi chwilę później na skrzyżowaniu Diamentowej i Wrotkowskiej. Niedziela rano. Ruch niewielki. Mimo tego do wypadków tam dochodzi. Ile jeszcze wypadków musi tam mieć miejsce, żeby wreszcie ktoś zrobił porządek z tymi skrzyżowaniami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, że to trochę nie na temat - dzisiaj rano widziałem 2 wypadki w Lublinie - jeden na skrzyżowaniu Diamentowej i Krochmalnej, drugi chwilę później na skrzyżowaniu Diamentowej i Wrotkowskiej. Niedziela rano. Ruch niewielki. Mimo tego do wypadków tam dochodzi. Ile jeszcze wypadków musi tam mieć miejsce, żeby wreszcie ktoś zrobił porządek z tymi skrzyżowaniami?
Przecież jak mówisz ruch był niewielki to więc dlaczego były tam wypadki? Sorry niedzielni kierowcy ruszyli na ulice Lublina :) a wystarczy jechać powoli i patrzeć na znaki. Pozdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miał ponad 2 promile !! dla tego mu nic sie nie stało !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...i teraz czlowiek bedzie mial problemy a chamstwo jeszcze komentuje i nakreca spirale niecheci do kierowcow, ktorym przydarzlo sie miec gorszy dzien...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, że to trochę nie na temat - dzisiaj rano widziałem 2 wypadki w Lublinie - jeden na skrzyżowaniu Diamentowej i Krochmalnej, drugi chwilę później na skrzyżowaniu Diamentowej i Wrotkowskiej. Niedziela rano. Ruch niewielki. Mimo tego do wypadków tam dochodzi. Ile jeszcze wypadków musi tam mieć miejsce, żeby wreszcie ktoś zrobił porządek z tymi skrzyżowaniami?
Porządek to trzeba zrobić z kierowcami, którzy nie potrafią jeździć jak nie ma sygnalizacji świetlnej.   Włączyli już światła (na nieszczęscie) na rondzie Jana Pawła i Filaretów, ale ile aut tam się zatrzymywało na środku, gdy migały żółte to jest szok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=t0u-9s6aIBw  materiał wideo jednego z serwisów z tego wypadku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://dolarek.ulinks.net   Zadbaj sam o siebie i zgarnij prawdziwe pieniądze$  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...