Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie 2 osoby były ranne, tylko 6 osób. 2 osoby dorosłe i 4-ro dzieci uwięzionych w pojeździe Renault Clio. Jedna osoba zmarła, bo na miejsce udał się prokurator.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
6 osób rannych w pojeździe Renault Clio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że na miejscu pojawił się prokurator nie oznacza że ktoś zginął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu zderzenie z latarnią! Usunąć wszystkie latarnie - będzie mniej ofiar! Przecież to oczywiste, że gdyby nie ta cholerna latarnia, to nikt by nie zginął, a co najwyżej byłoby kilkoro lekko podrapanych! Gdyby nie trafił na latarnię, to spokojnie przejechałby przez chodnik czy tam pas zieleni i spokojnie zahamował - analogicznie jak w przypadku drzew. Wyciąć wszystkie drzewa i latarnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam zawsze będą wypadki, a to za sprawą mądrych którzy gonią na złamanie karku prawym pasem, żeby wcisnąć się na lewy. Jakie są tego efekty często widać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie moze skad sa te osoby ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaaaa napisał:
wiecie moze skad sa te osoby ???
Z clio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Niedrzwicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z Krebsówki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z relacji świadków kierującemu Clio, drogę zajechało szarę Audi, przez co kierowca spanikował i odbił w prawo w latarnię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mi przykro jedna z tych dziewczynek to koleżanka mojej córki. dowiedziałam się ze właśnie ich mama zmarła składam kondolencje najblizszym .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te dziewczyny chodzą do mojej szkoły do Niedrzwicy Dużej a mieszkają na Krebsówce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To moja koleżanka zmarła jedna córka walczy o życie na ojomie a dwie są na ortopedii. To straszne co sie stało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx1 napisał:
Bardzo mi przykro jedna z tych dziewczynek to koleżanka mojej córki. dowiedziałam się ze właśnie ich mama zmarła składam kondolencje najblizszym .
one nie wiedzą jeszcze, że ich mama nie żyje, żeby im się stan zdrowia nagle nie pogorszył. masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga napisał:
To moja koleżanka zmarła jedna córka walczy o życie na ojomie a dwie są na ortopedii. To straszne co sie stało
jedna jest w depresji na prochach i nie kontaktuje, to cztery. w ogóle nie pamięta wypadku. ta na oiomie w najlepszym przypadku będzie roślinką jeżeli przeżyje. nikomu nie życzę czegoś takiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja córka leżała na sali z jedną z tych dziewczynek straszne. Martynka trzymaj się. Pozdrawiamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałam jedą z dziewcząt, tę któr ależy na oiomie. Nie mogę uwierzyć w to co się stało. Jak rodzina sobie z tym poradzi? Mam nadzieję że dojdą do siebie na ile to możliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moniki pogrzeb w sobote nie chce nawet myślec jak wielka bedzie to cisza i jakże ogromny płacz. życie miała ciężkie złego męża i dzieci chore i ona w tym wszystkim sama. silna była każdego dnia silniejsza odemnie...była....nie ona jest w moim sercu do końca życia. bardzo prosze o modlitwe za nasza Monie. I za dzieci by to wszystko przeżyły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a zkad ta rodzina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z kierowcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...