Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w autobusie. Dziecko wypadło z wózka

Utworzony przez clio, 25 kwietnia 2012 r. o 19:59 Powrót do artykułu
ŁAŁ no suoper po prostu. Jutro napisze, że potknąłem się o krawężnik. Też będzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby pasy bezpieczeństwa w wózku nie wytrzymały? A może nie były zapięte?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jak byłam mała, to trzy razy na głowę z wózka wypadłam... nic mi nie jest, ale dalej żyję w naszym kraju... i chyba tylko to przemawia za tym, że jednak nie jestem do końca normalna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzadko mi się zdarza, ale na prośbę córki wsiadłyśmy do trolejbusu linii 155. Siadłyśmy na miejscu za kierowcą, przeznaczonym dla matki z dzieckiem! Na wysokości Plazy trolejbus zahamował nagle, pasażerowie pospadali z siedzeń, a moje dziecko, wyrwane siłą hamowania z moich kolan, z całej siły uderzyło głową o szybę za kierowcą zahaczając o niedługą poręcz przecinającą tę szybę.Temu kierowcy też ktoś zajechał nagle drogę, wezwał Policę, Nadzór Ruchu i tak skończyła się wielka wyprawa mojego dziecka, jedynie(!/) - boi się trolebusów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kobieta-upadła napisał:
A ja jak byłam mała, to trzy razy na głowę z wózka wypadłam... nic mi nie jest, ale dalej żyję w naszym kraju... i chyba tylko to przemawia za tym, że jednak nie jestem do końca normalna
Jesteś najnormalniejszą kobietą na świecie...trudną jak kot do zabicia Trzymaj się zdrowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...