Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Turce: Fiat dachował. Trzy osoby zginęły, a trzy są ciężko ranne

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 czerwca 2016 r. o 23:40 Powrót do artykułu
to się nazywa reklama fiata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeklęte miejsce. Zbudowano to rondo/węzeł w miejscu gdzie ciągle były wypadki i zginęło już mnóstwo osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ile pamiętam była tam chyba stacja paliw Petrotechnika i non stop wypadki na łuku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko takich fiatow to chyba nie ma 7 osobowych..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wskrzeszeni przez Jezusa Chrystusa zostali przywróceni do życia jako dusze-ludzie. Po ich śmierci nie istnieją one inaczej, jak tylko w pamięci Jahwe. Wniebowstąpienie objęło jedynie (tylko i wyłącznie) Jezusa Chrystusa, który Króluje w Niebie nie jako osoba i nie jako dusza, lecz jako KRÓL w Postaci Duchowej. Częściowo kompletny zbiór Królestwa Bożego (KB) jest zapisany w nieograniczonej pamięci Jahwe. Następuje ciągłe ustalanie jego liczności, a więc wkrótce zstąpi na Ziemię Król Jezus Chrystus i za Jego pośrednictwem tenże JEDNOELEMENTOWY zbiór KB stanie się zbiorem skończonym na mocy pamięci Jahwe. Od tego momentu Jezus Chrystus będzie tu panował wraz z Królestwem Bożym (jako Król) przez okres jednego tysiąca lat. KRÓLESTWO BOŻE NADCHODZI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy umierał pani Tudelska na Rybnej 12 m. 8, to z szafy spadły skrzypce. Futerał się rozpołowił, a skrzypce ocalały. Istnieje mnóstwo znaków, które mówią nam o wydarzeniu, ale niestety za późno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Troje ludzi ma juz spokój, w czym problem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oxonium nie mam nic przeciwko wierze w jezusa,ale jeśli chodzi o ciebie to proponuje wizyte u psychiatry,skąd do c***a mozesz wiedzieć co jest po drugiej stonie,a moze jestes nowym mesjaszem,z tego co wiem to tylko jezus wiedział co jest po drugiej stronie,ale ty to widzę,że się z nim równasz,nie czaje takiej ***ej pychy,powiem tylko jedno c***a wiesz,nienawidzę takich szarlatanów jak ty,którzy piorą mózgi ludziom a te twoje teoryjki,które są wytworem chorej wyobrażni to o kant c***a potłuc,jedyne najmądrzejsze słowa na tym świecie to wiem Że nic nie wiem,mozna tylko wierzyc a nie ***ić jakieś chore historyjki jakbyś był najmądrzejszy na świecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
był wszechwiedzący
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez z dwoma ciociami mialam wypadek samochodowy w tym samym miejscu, 24 lata temu. Przezylysmy, ale blizny na twarzy sa do dzis. Szkoda ze ludzie nadal tam gina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez z dwoma ciociami mialam wypadek samochodowy w tym samym miejscu, 24 lata temu. Przezylysmy, ale blizny na twarzy sa do dzis. Szkoda ze ludzie nadal tam gina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmęczenie długim staniem na granicy potem lepsza droga wieczór sen i tragedia.Tylko chyba w części tachografy mogą nas uchronić przed taką tragedią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Udajesz mundrale a glupis jak onuca w wojskowym bucie.Pouczajac kogos samemu nalezy byc madrzejszym,kretyn tego nie pojal uzywajac kropek zamiast slow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Marzena - dwadzieścia lat temu to z ciocią tam krowy pasłaś. Dla twojej wiadomości. Tą drogę otworzyli w zeszłym roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marzenko. 24 lata temu nie było obwodnicy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszna tragediia. Kondolencje rodzinie ofiar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ukraińcy powinni dostawać pozwolenie na wjazd do Polski dopiero po przymusowym noclegu na granicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety ale nasi sąsiedzi z Ukrainy mają tragiczną kulturę jazdy i lekceważą sobie przepisy i zdrowy rozsądek. W mojej okolicy w krótkim czasie kierowca z UA kompletnie rozniósł przystanek autobusowy, kolejny niemal ściął latarnię z oświetlenia ulicznego, jeszcze inny wbił się w przepust drogowy przy szkole. Najeżdżanie na ograniczniki i uszkodzenia felg i opon to norma podobnie jak przejeżdżanie przez przejście dla pieszych nawet nie zwalniając, w sytuacji gdy przez przejście przechodzą piesi. Tragedia lecz niestety zawinił kierowca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ty ***isz!!!!!! domokrążco jeden!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...