Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Piękne czasy były. Nie było Kaczyńskiego, Maciarewicza, Oko i innych oszołomów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, Macierewicz wówczas tworzył KOR, do którego pod koniec przypałętał się niejaki Michnik a pomagierem był Kaczyński. Ale za to powoli rozbłyskiwała gwiazda Albina Siwaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie "co niedzielę", ale "co niedziela"! Co miesiąc, co godzina, co tydzień, co minuta... Takie trudne...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem wczoraj na trasie tego "ogórka" był piękny. Pamiętam, że jako dziecko zawsze siadałem blisko kierowcy i patrzyłem jak "walczył" z maszyną :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z ogromną przyjemnoscią wsiadę do ogórka, jako dziecko jezdzilam z babcia ogorkiem 9tka z LSMu na Lubartowską właśnie, jak był tłok to kierowca pozwalał mi siadać na masce :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tamte czasy miały to do siebie,że było biednie , ale z każdym rokiem jakby lepiej. A teraz dokładnie odwrotnie.To ja stary komuch wam to mówię i nikt mnie nie przekona do dobrobytu solidaruchów ...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie "co niedzielę", ale "co niedziela"! Co miesiąc, co godzina, co tydzień, co minuta... Takie trudne...?
Niedziela się odmienia - co niedzielę. Godzina i minuta tak samo - co godzinę, co minutę. Łatwe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...