Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zabrakło? Wręcz przeciwnie. Jest o 56 złotych za dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzę w miłość. Ale może gdzieś są wyjątki, trzymajcie się razem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoby niepełnosprawne w takim stopniu jak Pan Łukasz powinny mieć to kryterium dochodowe ustawione jakoś elastyczniej. Przecież wiadomo, że człowiek z taką dysfunkcją to nie bumelant, który się miga od roboty, żeby się nie spocić i popija jasnego fulla, tylko ktoś kto naprawdę ma w życiu pod górkę. Trzymam kciuki za wynik zbiórki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ogarniam takiej miłości, mimo że od 12 lat jestem żonaty, ale z całego serca życzę szczęścia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezeli ktos nie ogarnia takiej milosci to malo o niej wie;=). Widac, ze Ewelina to wspaniala Dziewczyna. Zycie, z niepelnosprawna Osoba jest bardzo trudne, a wziawszy jeszcze pod uwage, ze rynek pracy praktycznie nie istnieje.....wnioski sa oczywiste. A Panstwo tylko klody pod nogi rzuca w postaci bezdusznych przepisow, bo latwiej sobie podwyzki dac i premie niz pomoc komus kto tego potrzebuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może by szanowny pan minister z "dobrej zmiany" przeznaczył dla nich swoją nagrodę ,a nie darowiznę dla pasibrzuchów z Caritasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kryterium dochodowe to taki twór który dobija biednych, za dużo aby umrzeć za mało aby żyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i dobrze, bo w tym cholernym kraju tak jest, nie dostawałam rodzinnego bo próg dochodowy przekroczyłam o 20 zł, teraz mój wnuk nie dostaje 500+ bo mają dochód 900 zł na osobę i są dla cholernego kraju za bogaci, a bogaci min. posłowie, ministrowie itp. świta mający dużyyyyy dochód na osobę dostają 500+ na drugie i kolejne dziecko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę powodzenia i szczerze Panią podziwiam 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zabrakło tylko było za dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo trafiony wpis dzisiaj o godz.16:48 - "Może by szanowny pan minister z "dobrej zmiany" przeznaczył dla nich swoją nagrodę ,a nie darowiznę dla pasibrzuchów z Caritasu". Oni są zbyt zajęci korytem plus, aby patrzeć na zwykłych ludzi. Nadzieja w tym, że najbliższe wybory takich obłudników, hipokrytów zweryfikują. Zdrowia dla Państwa Czerwińskich, a ludzie dobrej woli nie pozwolą Państwu tak zamartwiać się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze ktoś nie załapuje się przy ustalonych kryteriach. Mnie też bolało, gdy zabrakło mi 0,5%, by otrzymać stypendium naukowe. Rok później już osiągnąłem swój cel z naddatkiem, ale widziałem gościa, któremu zabrakło dosłownie 0,05%?! Czy ci, którzy spełnili to kryterium "biedy" nie zasługiwali na pomoc? Wstyd się przyznać, ale mnie nie było stać na wyprawienie wesela. Czy ktoś tutaj z tego powodu uroni łzy? Moim zdaniem, skoro tak bardzo zależało im na biedzie, to nikt nie zmusza, by brać zasiłek w pełnej kwocie. Mogą zrezygnować z tych 56złotych i... zyskają więcej. To samo dotyczy wyimaginowanego wnuczka, ktory przez 20zł nie otrzyma 500+. Przecież można udać się dopracodawcy i poprosić o obniżkę pensji. Gwarantuję. Nie odmówi. Pracodawcy w Polsce mają to samo współczucie do ubogich jak posłowie PO.N. I pewnie dlatego nie ma sensu teraz przekazanie należnych premii na owych bohaterów. Jako pierwszy wpłacił na ich cel Neumann aż 10.000zł z zaległego z 2016 roku "długu honorowego". Ponoć Petru ujął ich specyficzny przypadek w swym Planie... Trzecim Balcerowicza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Zawsze ktoś nie załapuje się przy ustalonych kryteriach. Mnie też bolało, gdy zabrakło mi 0,5%, by otrzymać stypendium naukowe. Rok później już osiągnąłem swój cel z naddatkiem, ale widziałem gościa, któremu zabrakło dosłownie 0,05%?! Czy ci, którzy spełnili to kryterium "biedy" nie zasługiwali na pomoc? Wstyd się przyznać, ale mnie nie było stać na wyprawienie wesela. Czy ktoś tutaj z tego powodu uroni łzy? Moim zdaniem, skoro tak bardzo zależało im na biedzie, to nikt nie zmusza, by brać zasiłek w pełnej kwocie. Mogą zrezygnować z tych 56złotych i... zyskają więcej. To samo dotyczy wyimaginowanego wnuczka, ktory przez 20zł nie otrzyma 500+. Przecież można udać się dopracodawcy i poprosić o obniżkę pensji. Gwarantuję. Nie odmówi. Pracodawcy w Polsce mają to samo współczucie do ubogich jak posłowie PO.N. I pewnie dlatego nie ma sensu teraz przekazanie należnych premii na owych bohaterów. Jako pierwszy wpłacił na ich cel Neumann aż 10.000zł z zaległego z 2016 roku "długu honorowego". Ponoć Petru ujął ich specyficzny przypadek w swym Planie... Trzecim Balcerowicza.
ale jakimś cudem kryterium dla bogatych nie ma, tu dają, a tobie jak do stypendium zabrakło to mogłeś się nie uczyć i co do wesela to nie musiałeś brać ślubu, bo nigdy rząd nie dawał nikomu na wesele. Widać, że się uczyłeś ale daleko ci do mądrości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wózek aktywny ? ktoś chyba zle dopasował do tego pana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...