Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A gdzie informacja, gdzie ta akcja miała miejsce i od kiedy do kiedy trwa/trwała? Specjalnie zbieram makulaturę na takie cele a tu masz, Dziennik Wschodni wyskoczył z takimi dokładnymi informacjami... Żenada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa czy trzy dni temu byla informacja a nawet i dwie o tej akcji, nawet nie trzeba było wcale szukać. Oby powtórzyli niedługo bo tym razem nie miałem możliwości, a bardzo chciałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ir. napisał:
Dwa czy trzy dni temu byla informacja a nawet i dwie o tej akcji, nawet nie trzeba było wcale szukać. Oby powtórzyli niedługo bo tym razem nie miałem możliwości, a bardzo chciałem.
Informacja była myląca! Zbiórka miała być na Pl. Po Farze. Tam były Targi Kolekcjonerskie. Od godz. 10.40. stałem jak kilka innych osób bez żadnych informacji. Tylko przez przypadek udało mi się wypatrzyć na parkingu Ratusza samochody Kom-Eko i tylko dlatego, że przed Ratuszem były zabytkowe auta-więc się przy nich zatrzymałem. Oddałem moje czajniki, żelazko, baterie i makulaturę. Nie jestem zadowolony. Nie było już biletów do teatru, filharmonii, kina francuskiego. Więcej na taka akcję nie dam się nabrać. Wiele osób tak jak ja oczekujących na Pl. Po Farze swoje zebrane rzeczy wyrzuciło wprost do kontenera ze śmieciami, aby tego nie nieść z powrotem do domu. Idea była świetna. Organizacja do niczego. To zniechęca. Czy tak trudno było postawić kogoś na Pl. Po Farze z widocznym banerem lub informacją? Dlaczego z ludzi robi się idiotów? A sam Urząd Miasta wydaje pozwolenie na "takie coś" wiedząć, że Fara będzie zajęta przez kolekcjonerów? Typowo po lubelsku: Organizacja do dup-, ale urzędnik zadowolony. "Odbyło sie" z sukcesem jak piszą media. Tak im kazali? A pewnie tych elektrośmieci byłoby nie 1,5 tony, tylko ze trzy razy więcej, gdyby nie ten bałagan. Osobiście więcej nie będę dźwigał przez pół miasta śmieci i ich gromadził na takie akcje, tylko na bieżąco je wrzucę do kontenera. Partyjni urzędnicy i do takich rzeczy muszą dorosnąć! Jestem tym bardziej wściekły, że przez ignorancję organizatorów ja i moja rodzina straciła możliwość oglądania startu na Skandia Maraton Land Team. .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...