Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamieszanie z listą kandydatów PO do europerlamentu

Utworzony przez Leila, 13 marca 2009 r. o 23:49 Powrót do artykułu
"Jest kobietą i mówi po angielsku" - dobre! To świetne kwalifikacje, akurat na miarę Lubelszczyzny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, to duże osiągnięcie. Zdziwiło mnie tylko ze nie dość, ze jest kobietą to jeszcze mówi po angielsku. Drżyj Baroso/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ZNOWU SIĘ ZBŁAZNIMY W TYM EURO=PARLAMENCIE- SAME SŁAWY -nno a już nie wspomnę o j. angielskim a może ktoś zna FRANCUSKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczytajcie Lubelaki gazetę internetową z Kraśniki, a dowiecie się coś więcej o PO i pani Depcie, która tez startuje w tym "konkursie" http://dziamber.wordpress.com/category/po/ Panie Darku, niech się pan trzyma, że jeszcze Pan z tym towarzystwem wytrzymuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBELAK napisał:
I ZNOWU SIĘ ZBŁAZNIMY W TYM EURO=PARLAMENCIE- SAME SŁAWY -nno a już nie wspomnę o j. angielskim a może ktoś zna FRANCUSKI
HENRYKA STROJNOWSKA NIE POTRAFI MÓWIĆ PO ANGIELSKU, NAWET PODKAŃSKI JEST OD NIEJ LEPSZY. WYSYŁAĆ TAKIE MIERNOTY ŻEBY NAS REPREZENTOWALY. PANIE PALIKOT GORSZEGO WYBORU NIE MOŻNA BYLO DOKONAĆ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety w tekście nie zmieściła się rzecz istotna - w piątek wieczorem, na kilka minut przed zamknięciem numeru rozmawiałem z panem Bogdanem Kawałko. Zapewnił mnie, że jego sprawa jest na dobrej drodze i nie trafiła do sądu. Co ciekawsze, zapewnił mnie: nie chcę startować do europarlamentu, chce nadal pracować w samorządzie województwa. Ponoć mówił o tym wyraźnie szefom lubelskiej PO. Ciekawe czy inni kandydaci PO też dowiedzą się z gazet o swoim starcie. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwię się prof. Zaleskiemu - człowiekowi na wysokim poziomie i , iż zgodził się firmować z 2 miejsca śmieszno-tragiczną listę januszka, wejść nie wejdzie a tylko przylgnie do niego odium wielbicieli lateksowego kociaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...