Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zbigniew Wojciechowski wylądował w Targach Lubelskich

Utworzony przez luz, 4 kwietnia 2012 r. o 09:50 Powrót do artykułu
nienawidze tego oszuscika ...taka typowy pływak....juz nie jest w PJN ...a to szkoda....a jeszcze niedawno był bezpartyjny.... i ciagle facet wypływa......no tak...kupka...zawsze wypłynie.... facet działa mi na uzębienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie w tym kraju ręce opadają! Codziennie niemal czyta sie tego typu newsy, że jeden kacyk wsadził drugiego na stanowisko, dodajmy intratne stanowisko a nie takie za 1500 brutto. Wczoraj była wiadomość o tym, że pruszon z innym patałachem biorą w sumie 31 tyś miesiecznie za prezesowanie w TBS, jakiś tam inny zasłużony krawczyk bierze 7 tyś na cudacznym stanowisku.. Zastanawia mnie jedno, jeżeli to tacy specjaliści wysokiej klasy, czymu nie pójdą pracować do prywaciarza czyli jakiejs korporacji, gdzie za taki intelekt, doswiadczenie, i światowej klasy umiejętności wyjmą kilka razy wiecej niż na państwowym bądz czemu nie założą firmy gdzie będą w stanie zarobić 10 razy tyle z tym swoim wrodzonym geniuszem. A tak wszyscy pchają sie na państwowe posadki, czemu????????????? Może któryś z wyżej wymienionych czyta moje wypociny i oświeci nas tu na forum. Bardzo proszę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten bezpartyjny co dzień po przegranych wyborach wstąpił do PJNu?? To ten co jakiś kopiec chciał budować?? Wyjątkowa szuja i szkoda Żuka, że musi się wiązać z takimi oszołomami!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal, ten człowiek nigdzie nie powinien zasiadać. Podejrzane też są jego bliskie kontakty z Ukrainą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Skandal, ten człowiek nigdzie nie powinien zasiadać. Podejrzane też są jego bliskie kontakty z Ukrainą.
No to żyjemy w bardzo podejrzanym narodzie, bo za sprawą Euro (i nie tylko) mamy dość bliskie relacje z Ukrainą. Jestem przerażony jak łatwo wszystkim jest opluwać człowieka i to w Wielki Tydzień. Co to za kolesiostwo - 1600 zł brutto za posiedzenie, które jest pewnie góra raz na miesiąc (a może i na kwartał)- śmiech na sali! Codziennie są rozdawane na lewo i prawo pieniądze 100x większe w róznych instytucjach i nikt na to nie zwraca uwagi. A Wojciechowski akurat jest jednym z nielicznych rzeczników rzemiosła i drobnej przedsiębiorczości wśród różnych lubelskich oficjeli i mam nadzieję, że znajdzie to wyraz w jego pracy w Radzie. Co zaś do jego przynależności partyjnej - zawsze był tam, gdzie mógł wyrażać swoje konserwatywne przekonania, bez przegięć w stronę "rydzykopisu" i podobnych - zarówno w PiS, PJN czy jako bezpartyjny. Rozumiałbym posądzenie o oportunizm, gdyby wstąpił do PO lub PSL... I rozumiem, że to wszystko się Wam człowieku nie podoba. Współczuję Wam, dużo bardziej nawet niż jemu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bawią się za naszą kasę - Żuk-Pruszkowski-Wojciechowski-Deska i wielu innych cała armia czeka w ukryciu aby się załapać do koryta za dobrą kasę -Lublin kolesiostwem stoi !!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Jester, nie chodzi tu o Euro i każdy kto Pana Zbyszka zna, wie o co chodzi. Pozdrawiam Pana. Nikt tu Pana Zbyszka nie opluwa, wiele zrobił dobrego, ale bez przesady.
Jester napisał:
No to żyjemy w bardzo podejrzanym narodzie, bo za sprawą Euro (i nie tylko) mamy dość bliskie relacje z Ukrainą. Jestem przerażony jak łatwo wszystkim jest opluwać człowieka i to w Wielki Tydzień. Co to za kolesiostwo - 1600 zł brutto za posiedzenie, które jest pewnie góra raz na miesiąc (a może i na kwartał)- śmiech na sali! Codziennie są rozdawane na lewo i prawo pieniądze 100x większe w róznych instytucjach i nikt na to nie zwraca uwagi. A Wojciechowski akurat jest jednym z nielicznych rzeczników rzemiosła i drobnej przedsiębiorczości wśród różnych lubelskich oficjeli i mam nadzieję, że znajdzie to wyraz w jego pracy w Radzie. Co zaś do jego przynależności partyjnej - zawsze był tam, gdzie mógł wyrażać swoje konserwatywne przekonania, bez przegięć w stronę "rydzykopisu" i podobnych - zarówno w PiS, PJN czy jako bezpartyjny. Rozumiałbym posądzenie o oportunizm, gdyby wstąpił do PO lub PSL... I rozumiem, że to wszystko się Wam człowieku nie podoba. Współczuję Wam, dużo bardziej nawet niż jemu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jester napisał:
No to żyjemy w bardzo podejrzanym narodzie, bo za sprawą Euro (i nie tylko) mamy dość bliskie relacje z Ukrainą. Jestem przerażony jak łatwo wszystkim jest opluwać człowieka i to w Wielki Tydzień. Co to za kolesiostwo - 1600 zł brutto za posiedzenie, które jest pewnie góra raz na miesiąc (a może i na kwartał)- śmiech na sali! Codziennie są rozdawane na lewo i prawo pieniądze 100x większe w róznych instytucjach i nikt na to nie zwraca uwagi. A Wojciechowski akurat jest jednym z nielicznych rzeczników rzemiosła i drobnej przedsiębiorczości wśród różnych lubelskich oficjeli i mam nadzieję, że znajdzie to wyraz w jego pracy w Radzie. Co zaś do jego przynależności partyjnej - zawsze był tam, gdzie mógł wyrażać swoje konserwatywne przekonania, bez przegięć w stronę "rydzykopisu" i podobnych - zarówno w PiS, PJN czy jako bezpartyjny. Rozumiałbym posądzenie o oportunizm, gdyby wstąpił do PO lub PSL... I rozumiem, że to wszystko się Wam człowieku nie podoba. Współczuję Wam, dużo bardziej nawet niż jemu...
Współczuję Panu z powodu bezkrytycyzmu. Panu Wojciechowskiemu wyborcy już stanowczo podziękowali. A ja żałuję, że głosowałem na Pana Żuka, który tak daremnego człowieka upycha w RN MTL. Tak jak bezdomny, głodny pies rzuca się na kość, tak on poleciał na mandat poselski po Palikocie. Żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOZNAŁAM STETY ICH WIELKIEJ SAMOWARTOŚCI,,,,KAT> A> "POMOŻ WREDNYM!2-dzieli RZADŹ tym, co nietwoje! 3)POGARDZAJ LUDZKIM ŻYCIEM! (wsch. TOCZY ZACH> P. BYZNES WOOMEN?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ONI MAJOM POPLONTANE I SKOŁCHOZOWANE ŻYCI-RYSY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...