Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zderzenie samochodów na al. Racławickich: Ogromne korki

Utworzony przez Ciekawski, 14 lipca 2011 r. o 15:43 Powrót do artykułu
Ciekawe... ...znowu jakiś pacan próbował pewnie skręcić w lewo z Racławickich w Poniatowskiego, albo z Sowińskiego w Racławickie... tyle lat już zakazy skrętu stoją, ale ani razu patrolu policji, który próbowałby je egzekwować nie widziałem... i taki tego skutek... co i rusz wypadek w jednym i tym samym miejscu, zawsze z tego samego powodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaale taxi XD koledzy z pracy sie ciesza konkurencja mniejsza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie sałata skakała na czerwonym. Ich światła jak i oznaczenia kierunków jazdy na pasach nie obowiązują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma ofiar, tylko rozbite 2 wraki - czego nie sciagneli ich od razu ze skrzyzowania ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu dorożkarz?Zabierać licencje sałaciarzom powodującym wypadki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma trupów , to i nic ciekawego. Usunąć złom na pobocze i dalej wiśta , wio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie najpierw niech ktos sie nauczy znaków zanim siadze za kierownice a nie od razu jak wypadek to na salaciarza naskakujecie idioci!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym najpierw sprawdził ustawienie świateł na tym skrzyżowaniu jeżdze codziennie rano tą trasą i widze że coś nie tak jest z tymi światłami kilka dni temu samochód ruszał na zielonym jako pierwszy z Sowińskiego i jak dojechał do Racławickich to przytarł go inny pojazd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawski napisał:
Ciekawe... ...znowu jakiś pacan próbował pewnie skręcić w lewo z Racławickich w Poniatowskiego, albo z Sowińskiego w Racławickie... tyle lat już zakazy skrętu stoją, ale ani razu patrolu policji, który próbowałby je egzekwować nie widziałem... i taki tego skutek... co i rusz wypadek w jednym i tym samym miejscu, zawsze z tego samego powodu.
Tak właśnie było pan skręcał z racławickich w poniatowskiego a taxi w niego wjechało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
salata napisał:
Tak właśnie było pan skręcał z racławickich w poniatowskiego a taxi w niego wjechało
hehe czyli sałatka wykorzystał sytuację -i słusznie ,ma sponsora gostek dowie się teraz ile kosztuje skręt na zakazie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z mojej obserwacji wynika, że dużo kierowców widząc "okazję" z niej korzysta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet gdy "tylko" boli szyja - dzwonić trzeba do OCO w Lublinie tel 814435065. Wyciągają takie odszkodowanie, że masakra:). Z polisy OC kierowcy-sprawcy, więc nikt nic nie traci, a kasa biggg:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...