Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
TERENY WOKÓŁ DWORCA PKS PRZY UL. TYSIĄCLECIA TO SZCZYT HAŃBY I NIEUDOLNOŚCI DECYDENTÓW NASZEGO GRODU!!JAK TYLE LAT MOŻNA BYŁO TOLEROWAĆ TAKI S....~??OHYDA I TYLE!!! WIELE MIAST DAWNO UPORZĄDKOWAŁO TERENY DWORCOWE...ZRESZTĄ TAKIE ODDALENIE PKS OD DWORCA PKP TO JEST TYLKO CHYBA PO... LUBLINIE MA MIEJSCE!!DECYDENCI CZERWO KARTKA WAM SIĘ NALEŻY..JEDNA Z WIELU PODSUMOWUJĄCA WASZĄ INDOLENCJE I OLEWANIE SPRAW LUBLINA I WOJEWÓDZTWA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kradną na tzw. wyrwę Hmm chyba raczej WYDRĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast tylko o tym pisać powinniście coś zrobić np. wiecej patroli wczoraj byłam w tych okolicach i nie widziałam ani jednego funkcjonariusza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i jak ma tam być bezpiecznie????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
zamiast tylko o tym pisać powinniście coś zrobić np. wiecej patroli wczoraj byłam w tych okolicach i nie widziałam ani jednego funkcjonariusza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i jak ma tam być bezpiecznie????????????????????????
Patrz, a ja wczoraj byłem tez i widziałem co rusz patrole. I piesze i w radiowozie, aż znajomi spoza Lublina stwierdzili, że na Starówce musi być chyba bezpeicznie, bo co rusz policja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tereny przy Dworcu Glownym PKS a w szczegolnosci targowisko przy ul.Ruskiej (sprzedaz produktow spozywczych prosto z chodnika,"kocie łby" pod nogami) to kompromitacja miasta w oczach mieszkancow i przyjezdnych.Ale to jest temat z rodzaju"wiecznych" Nikt nie reaguje ,ani wladza miasta, ani Sanepid.Pewnie dopiero jakas epidemia albo setka procesow o odszkodowania za polamane konczyny o b u d z i Ratusz ze spokojnego snu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm przestepstwa skarbowe... ok, rozumiem sprzedajacych fajki macie na mysli, ale chyba nie babcie z pietruszka dorabiajace do nedznej emerytury..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak będa kary i kontrola nie bedzie przestepstw.Demokracja jest dla uczciwych i madrych,dla przestępców są surowe kary. To wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...