Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmiany w komunikacji miejskiej w Lublinie od 1 października

Utworzony przez Lubelak, 30 września 2010 r. o 21:55 Powrót do artykułu
W Lublinie nie ma "al. Kraśnickich" jest jedna al. Kraśnicka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie. Jest jedna Aleja Kraśnicka. Trasa Zielona to nazwa własna więc piszemy z dużej. W Dzienniku Wschodnim pracują dzieci Mojego Miasta (p. Tyczyński, p. Markiewicz), dzieci po podstawówce. Więc jaka gazeta taka ekipa. Pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden napisał:
Dokładnie. Jest jedna Aleja Kraśnicka. Trasa Zielona to nazwa własna więc piszemy z dużej. W Dzienniku Wschodnim pracują dzieci Mojego Miasta (p. Tyczyński, p. Markiewicz), dzieci po podstawówce. Więc jaka gazeta taka ekipa. Pozdro
Sam żeś błysnął, jest aleja Kraśnicka, a nie (z dużej) Aleja Kraśnicka! Z dużej możesz pisać np. Aleje Racławickie, czy Aleje Zygmuntowskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy te zmiany ulic wprowadził ZTM?Więc po co wypowiadacie się nie w temacie i miejsce na merytoryczne wypowiedzi blokujecie.Ynteligenty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden napisał:
Dokładnie. Jest jedna Aleja Kraśnicka. Trasa Zielona to nazwa własna więc piszemy z dużej. W Dzienniku Wschodnim pracują dzieci Mojego Miasta (p. Tyczyński, p. Markiewicz), dzieci po podstawówce. Więc jaka gazeta taka ekipa. Pozdro
Zaciekawiło mnie to i przejrzałem ogólnodostępne ich profile na goldenline. Pan Piotr jest magistrem UMCS i swoją przygodę w mediach zaczął już dawno temu. Pracował chociażby w Nowym Tygodniu w Lublinie, czy Radiu eR. Pan Kuba skończył studia z wyróżnieniem i mimo faktycznie krótkiego stażu w mediach, zdobył już kilka nagród. Zresztą żaden z nich nie jest autorem tekstu. Ale ponoć tak wygląda zazdrość Ja kibicuje panu Piotrowi! Dziewczyn dajesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zinated national napisał:
Zaciekawiło mnie to i przejrzałem ogólnodostępne ich profile na goldenline. Pan Piotr jest magistrem UMCS i swoją przygodę w mediach zaczął już dawno temu. Pracował chociażby w Nowym Tygodniu w Lublinie, czy Radiu eR. Pan Kuba skończył studia z wyróżnieniem i mimo faktycznie krótkiego stażu w mediach, zdobył już kilka nagród. Zresztą żaden z nich nie jest autorem tekstu. Ale ponoć tak wygląda zazdrość Ja kibicuje panu Piotrowi! Dziewczyn dajesz
No to rzeczywiście doskonała kariera- od gazety bez czytelników, przez upadającą, podwórkową rozgłośnię religijną... A ukończenie studiów z wyróżnieniem... Och, ach, pusty śmiech.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...