Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Fajnie będzie się gdzie popluskac :) nie mogę doczekać się otwarcia:) no i cenny niższe niż na Orkana gdzie ze mnie zdzieraja ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A karta Benefit będzie honorowana ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karta benefit będzie honorowana w benefit sp zoo. Mozesz splywac w cenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, Jak z kartą Benefit Multisport?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo obchodzi jakiś benefit multisport. To basen miejski a nie dla frajerów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo obchodzi jakiś frajer? tylko benefit multisport!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Brawo, super, ze wszystkie inwestycje wchodzą w życie. Trzeba być ślepym, zeby nie widzieć jak Lublin się rozwija i w ogóle cały region. To dzięki sprawnej polityce ZUka i posła Karpińksiego. Ci Panowie mają moje głosy zawsze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, nie ma lania wody tylko ciężka praca. ZUk i Karpiński kolejno realizują wszystkie założone cele i inwestycje. Głosujcie na Karpińskiego! Razem z Żukiem dalej będą zmieniać nasz region na lepsze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu, w LUB wszystko jest tylko pracy nie ma.  Dlatego piszę z WAW (gdzie  nota bene wstep na basen 1,5h z dzieckiem kosztuje mnie 10 pln)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Brawo, super, ze wszystkie inwestycje wchodzą w życie. Trzeba być ślepym, zeby nie widzieć jak Lublin się rozwija i w ogóle cały region. To dzięki sprawnej polityce ZUka i posła Karpińksiego. Ci Panowie mają moje głosy zawsze!
   
Super, nie ma lania wody tylko ciężka praca. ZUk i Karpiński kolejno realizują wszystkie założone cele i inwestycje. Głosujcie na Karpińskiego! Razem z Żukiem dalej będą zmieniać nasz region na lepsze!
  Jaki Karpiński? On tylko kolacyjki z kumplami potrafił załatwić. To Poseł Gąsior Marek wszystko załatwiła i Prezydent Żuk to potwierdzi. Żadna Mucha czy Karpiński czy inna łopata !! Platforma mi nie odpowiada, ale akurat zagłosuję na Gąsior Marek aby podziękować jej za zaangażowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"zagłosuję na Gąsior Marek aby podziękować jej za zaangażowanie"   Buaahahhhaaaa jeszcze jej kwiaty za to daj :D Ona ma tyle do gadania, co Żyd za okupacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się teraz mają ci wszyscy którzy krzyczą, że nic się nie robi, że żuk nic nie robi, że karpiński nic nie robi, że po nic nie zrobiła. Aqua Lublin to duży obiekt nie da się go nie zauważyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajnie, bedzie gdzie poplywać ;) heh eli kruk na pewno tego nie mozna przypisac, bo ona przecież nawet nie kiwnela palcem w kierunku robienia czegokolwiek w naszym regionie, a ostro startuje w wyborach ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cudownie ! Doskonale, że w naszym regionie powstają takie inwetycje! Z mężem już nie możemy się doczekać, zęby odwiedzić ten kompleks. Nie wiem dlaczego w takim temacie pojawiają się wątki polityczne? Ja rozumiem, że Karpiński jest dobrym politykiem itp, ale nie chodzi tu o politykę tylko o naszą rozryowkę! Zamiast wypowiedzi, że się cieszymy z tego Aqua Parku czytam o starciach politycznych. Kampania kampanią, ale ważne, że jest park wodny :]  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też się cieszę, może wreszcie skończy się to narzekanie że lubelski jest ruiną :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co Lubelskie ruiną ??? Polska D czy E. Hejterzy zawsze będą narzekać szczególnie Ci związani z PISEM. Fakty mówią same za siebie , Żuk razem z Karpińskim świetnie rządzą tym regionem i głosując na Karpińskiego liczę na dalszy rozwój regionu, kontynuację tego co się już dzieje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...