Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znowu płoną trawy. Dym dochodzi do PSK 4 przy Jaczewskiego

Utworzony przez troszkępodirytowany, 30 marca 2010 r. o 14:39 Powrót do artykułu
Panie redaktorze, to już kolejny błąd w artykule dziennika. Otóż, szpital na Jaczewskiego 8 to nie PSK 4, jak zawsze piszą dziennikarze tej gazety, tylko SPSK4. Może dla niektorych wydawać się to żadną różnicą. Jednak uwierzcie mi jest. Pierwotnie, skrót PSK 4 oznaczał: Państwowy Szpital Kliniczny nr 4. Teraz, po zmianie nazwy nazywa się: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 4. Czyż nie ma różnicy?? Pozdrawiam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
###### głosujmy na lubelskie Krakowskie Przedmieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może gdyby w końcu coś zrobili z tą połacią nieużytków nic by się musiało palić. Ale nie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od czego jest Straż Miejska? Przecież te tereny do kogoś należą, chyba można zmusić właściciela do wykaszania...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOWA – TRAWA Późna jesień, spadły liście, wyschła trawa Wokół szaro, pusto i ustała już zabawa Zimą śnieg pokryje lasy, pola, drogi, łąki Sucha trawa skryje świerszcze, mrówki i pająki Potem przyjdzie uśmiechnięta i radosna Najpiękniejsza pora – wiosna Smutna jest wtedy na łące sucha trawa Lecz od smutku silniejsza jest obawa Czy dotrwasz do lata świerszczu, mój przyjacielu? Chociaż ciężką zimę przeżyło was wielu Nie zniszczył was mróz, śnieg i woda Ja ognia się boję, w ogniu jest trwoga A skąd ten ogień? – przez łąk wypalanie Że ogień łąkę użyźni? – głupie gadanie Tak pięknie grałeś świerszczu w gęstwinie łąki Słuchały cię ptaki, zające, mrówki i pająki Może zagra na wiosnę następnego wieku Gdy się opamiętasz – człowieku !!! Marian szymański
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...