Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zoopsychologia: Nowy kierunek na lubelskiej uczelni

Utworzony przez lubliniak, 4 grudnia 2012 r. o 18:57 Powrót do artykułu
śmiać mi się chce z ludzi studiujących na tej uczelni. ŻADNEJ PRACY PO NIEJ NIE MA - chyba ze po znajomości. Niech zgadne staż na 5 roku jest w Lidlu, Biedronce albo McDonaldzie. (nie obrażając nikogo z osób tam pracujących).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdury opowiadasz. Moja siostra po zootechnice pracuje w klinice dla zwierząt, ma pracę o jakiej marzyła i spełnia się zawodowo! A w Tobie tylko jad i zawiść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piesek na zdjęciu jest przesłodki i widać, że w tej psiej główce naprawdę jakieś myśli się kłębią. Skoro mamy taką uczelnię, wiele ciekawych kierunków związanych ze zwierzętami, to i zoopsychologia moim zdaniem jest fajnym pomysłem. Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak z tych studiujacych to mozna sie pośmiac ale z uczacych sie raczej nie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odkąd pamiętam uwielbiałam wszystkie zwierzaki :) Sama mam ich w domu sporo, od jakiegoś czasu pracuje w klinice dla zwierząt więc spełniam się każdego dnia :) Studia wyższe kończyłam już dawno i postanowiłam odświeżyć wiedze, zrobiłam podyplomówkę na WSKZ z zoopsychologii, całość online więc nie musiałam zostawiać moich pupili żeby się uczyć czy jeździć na wykłady ;) teraz zaczęłam drugi kierunek u nich z behawiorystyki zwierząt, dostałam dodatkowo rabat więc jeszcze bardziej poczułam się zachęcona ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...