Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to SUPER , że "MOŻNA BYŁO ZOBACZYĆ" jakby ktoś podał informację z wyprzedzeniem to mogło być napisane "BĘDZIE MOŻNA ZOBACZYĆ"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że nie wiedziałem o tym wcześniej - na pewno bym przyszedł, żeby to zobaczyć - czy jest planowana powtórka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie smuci to że , "prawdziwych" żydów można zobaczyć już tylko w formie wątpliwej jakości wycieczki z Izraela , że trzeba robić z Żydów - Białego (zakopiańskiego) Niedźwiedzia . Że w Hasydzkim mieście , Hasyda nie uświadczysz no chyba ze będzie to przebrany student , co jednak może być dla tych studentów sposobem na dorobienie sobie , choćby przez zrobienie sobie zdjęcia z prawdziwym przebranym żydem. Historia Żydów Lubelskich to dziś tylko "cepeliada"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Padre81 napisał:
mnie smuci to że , "prawdziwych" żydów można zobaczyć już tylko w formie wątpliwej jakości wycieczki z Izraela , że trzeba robić z Żydów - Białego (zakopiańskiego) Niedźwiedzia . Że w Hasydzkim mieście , Hasyda nie uświadczysz no chyba ze będzie to przebrany student , co jednak może być dla tych studentów sposobem na dorobienie sobie , choćby przez zrobienie sobie zdjęcia z prawdziwym przebranym żydem. Historia Żydów Lubelskich to dziś tylko "cepeliada"
Przecież wystarczy,żeby żydzi z lubelskich Urzędów,szkół,Ratusza,Sądów,uczelni,Banków ubrali się po swojemu na co dzień i dopiero można by było zobaczyć jak dużo tej nacji jest w Lublinie. W Polsce już za parę lat będzie kilka milionów niechcianych w Europie narodowości.We Francji,to skończyło się ulicznymi protestami i u nas Polska powinna być przedewszystkim dla nas. Żydzi przecież są dobrzy tylko jako szewcy,krawcy,drobni sklepikarze itp. i powinni stanowić niewielki procent ogółu możliwy do zaakceptowania.Jak się tak pluje na Polaków,to po jaką ch... tu przyjeżdżają i niszczą głównie naszą kulturę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eh Lublin... jak zwykle piszą o wszystkim po :|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja wiem czemu nikt wczesniej nie informowal, bo pewnie spotkaliby sie z kolegami lysoglowymi ;-)) swoja droga, moze nieldugo ta pani znajdzie sie na redwatchu ;] znajac zycie ktos doda jej dane ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~lolek~ napisał:
Polska powinna być przedewszystkim dla nas. Żydzi przecież są dobrzy tylko jako szewcy,krawcy,drobni sklepikarze itp. i powinni stanowić niewielki procent ogółu możliwy do zaakceptowania.Jak się tak pluje na Polaków,to po jaką ch... tu przyjeżdżają i niszczą głównie naszą kulturę?
Jaki Ty płytki jesteś, człowieku! I o jakiej 'naszej' kulturze piszesz? Bez wkładu Żydów (i innych narodowości) nasza kultura wyglądałaby całkiem inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden jest maniakiem seksu, drugi lubi przebrać sie za Żyda.. A Feee ;/ Są różne odmiany zboczeń !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naamah napisał:
Bez wkładu Żydów (i innych narodowości) nasza kultura wyglądałaby całkiem inaczej.
Na pewno lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma mandragora wspólnego z kulturą żydowską? Mam wrażenie, że zapalonej miłośniczce pomyliła się z menorą :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś sprawdził poprawność obrzezania młodego żyda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kahlua napisał:
Co ma mandragora wspólnego z kulturą żydowską? Mam wrażenie, że zapalonej miłośniczce pomyliła się z menorą :/
Bez Przesady przedstawienie było fajne a mandragora- zobacz w Księdze Rodzaju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...