Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policja kontra kibole. Ćwiczenia policjantów na poligonie (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 marca 2017 r. o 10:58 Powrót do artykułu
To w Łukowie będzie stadion na te mistrzostwa czy już gdzieś jest zakamuflowany odpowiedni obiekt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i znów będą ściągać posiłki z całej okolicy, kumendanty poblokują urlopy podwładnym, żeby wykazać oddziały w gotowości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjanci kontra kibole - hehehehe ... Teraz kibole , zwłaszcza ci wznoszący stosowne okrzyki i prawe ręce w geście "pozdrowienia" to wszak "patrioci" ... Sama słyszałam czas jakiś temu opinię p. min. Kępy, która poręczyła za niejakiego "Starucha" (jednego z przywódców kiboli) ... Fakt,że nie była wówczas min.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swołocz ma większe prawa niż tzw.policjant.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ćwiczą, ćwiczą a jak co do czego przyjdzie to zawsze w p i erdol dostają. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popatrzcie dobrze na tych gości toż to roboty jak nie ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni się w pierwszym rzędzie wziąć za islamistów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypuścić więźniów i będą robić za pozorantów . Jak kilka więziennych łbów pęknie od policyjnych pałek , to będzie mniej kryminalistów darmozjadów do wykarmienia z naszych podatków. Mogą też policjanci ćwiczyć na tych łysych pół mózgach co ustawki organizują sobie w lesie . Jak kilka łów pół mózgów kiboli pęknie to też nikt nie będzie ścierw żałował . Oczyści się tylko świat i kryminogenny motłoch nie będzie oddychał tym samym powietrzem co ja i go zatrówał .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za tytuł. Nie wycieraj sobie gęby Imieniem mojego Pana. Obrażasz moje uczucia religijne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...