Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wjechał w samochód. 85-latek nigdy nie miał prawa jazdy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 kwietnia 2018 r. o 15:16 Powrót do artykułu
Ja jeżdżę szybko i bezpiecznie, 235 km/h na obwodnicy, w zimie. Mandatu jeszcze nie dostalem, a mam 26 lat i prawko 8 lat. Stare dziadki to zagrozenie, spowalniaja tylko ruch. Kierowcy tir to cioty, slabo jezdza a maja sie za szoferow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem lepszejszy, bo jeżdżę 236 km/h obwodnicą Świdnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma takiego pojęcia jak szybko i bezpiecznie...tak myślą tylko niedojrzale gnojki. A jak tak się przyznales  publicznie do łamania przepisów,  to nic tylko twoje IP sprawdzić i zabrać kwit dożywotnio za taki popis na forum. Niepozdrawiam 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ten pojazd osoby pełnoletnie do 2013r  nie musiały posiadać uprawnień jeśli miały ukończone 18lat. Niestety grupa o charakterze "aby do wyborów", zmieniła ten stan rzecz. Popełniając jak zwykle gafę, zmieniając kartę motorowerową na AM i nie zmieniając art. 133 gdzie zostawiono słowo motorower.   Problem jest taki że kiedyś karta motorowerowa wygasała automatycznie po osiągnięciu 18 lat i stawała się nieważną. 81 lat i teraz musi udowodnić że nie jest gejszą i kartę motorowerową ma, tyle że i tak ewidencja tych kart poszła z dymem z w/w powodu. Nasze kochane Smerfy powinny dać sobie spokój, wlepić mandat za stłuczkę i pouczyć dziadka aby poszedł do urzędu miasta ze zdjęciem i badaniem lekarskim i wyrobił sobie uprawnienia AM ( i musi oświadczyć że, posiadał kartę motorowerową).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ja jeżdżę szybko i bezpiecznie, 235 km/h na obwodnicy, w zimie. Mandatu jeszcze nie dostalem, a mam 26 lat i prawko 8 lat. Stare dziadki to zagrozenie, spowalniaja tylko ruch. Kierowcy tir to cioty, slabo jezdza a maja sie za szoferow.
 Przez taką postawę 26Latki będą miały zwyżki w ubezpieczeniach. Takimi czynami chwalą się niedowartościowani Idoci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem kierowca ciężarówki i jak cie dorwevto z du nogi powyrywam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*AixaM nie aixan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech pajac z audi cieszy się że nie jechał za nim TIR bo zrobiłby i krzywdę pieszym, którzy będąc na przejściu nie przejęli się ta kolizją. Ci kierowcy, którzy chcą być uprzejmi robią więcej krzywdy niż pożytku, kupa bałwanów, zatrzymywanie się nagle przed przejściem dla pieszych stwarza większe zagrożenie niż nie przepuszczenie pieszego!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
85 lat i głupi? Bo trzeba być głupkiem aby jechać nie mając uprawnień. Już pomijam fakt, że koleś ewidentnie nie powinien uczestniczyć w ruchu drogowym widząc jak jeździ (jak ostatnia ciapa)....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
*AixaM nie aixan
 Nie wymagaj od tych dziennikarzy za wiele.... A wogóle co to za wynalazek ten cały AixaM?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dekiel jesteś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedni jeżdzą bez uprawnień a inni kupują dokumenty z clubcardu i tez jezdza choc to artykul kolekcjonerski. taka widac natura ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na to autko nie trzeba mieć prawo jazdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupku jesteś pojebem !stawiaj na szali swoje życie!pomyśl o innych,nie ty im życie darowałeś.innych życie nie należy do ciebie. zwnij idioto!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...