Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkają w Opolu Lubelskim, kupią taniej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 lutego 2018 r. o 13:13 Powrót do artykułu
Tu mieszkasz i tu kupujesz? Tutaj poszukaj se roboty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tam mieszkasz i kupujesz, to też tam pracuj !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro przedsiębiorcy - handlowcy z Opola Lubelskiego chcą premiować wyłącznie mieszkańców gminy Opole Lubelskie, to ludzie z innych gmin powinni ich olać ciepłym moczem, dodatkowo mieszkańcy gminy Opole Lubelskie powinni przestać zabierać miejsca pracy w zakładach zlokalizowanych w innych gminach. Czy dla handlowca z gminy Opole Lubelskie - klient z gminy Karczmiska, Wilków, Józefów, Chodel, Poniatowa, jest klientem gorszym od klienta z gminy Opole Lubelskie??? Jeżeli firma Geomax zamierza lepiej traktować mieszkańców gminy Opole Lubelskie, to ja mieszkanka gminy sąsiedniej - lepiej potraktuję innego producenta cukierków aniżeli Geomax. Nie będę opolanom "krówek" odbierać bo może zabraknie. Przedsiębiorca, handlowiec, który kategoryzuje klientów - nic nie jest wart.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje aby władze innych gmin wydały zarządzenia o zakazie zatrudniania na ich terenie mieszkańców gminy opole lubelskie. Mieszkańcy Opola lubelskiego to patrioci - mieszkają w Opolu lubelskim, kupują w Opolu lubelskim i pracują w Opolu lubelskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chamówa roku, taki Wróbel cwany a jeszcze niedawno apelował do innych gmin o wsparcie w walce o utrzymanie szpitala w Opolu Lubelskim, o utrzymanie LO, o zachowanie PCPR. Niech sobie mieszkańcy Opola Lubelskiego sami jedzą teraz masło i śmietanę ze "swojej" mleczarni, niech w miejscowym liceum uczą się tylko dzieci z gminy Opole. Szczerze - ubolewałam nad zniszczoną opolską cukrownią - teraz myślę, że dobrze się stało, że ją rozwalono.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam mieszkają same miernoty tam nie ma nawet sygnalizacji świetlnej na żadnym skrzyżowaniu dlatego jak widzę rejestrację LOP (nazywamy ich Londyńczycy) to zdwojona czujność bo dziesiątki razy widziałem ich jazdę na czerwonym , wymuszenie przy lewoskręcie itp. jednym słowem makabra uciekajta ludziska z drogi bo jadą Londyńczycy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja chcę rabat na pączki od Smagi. Proszę o kontakt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chcę rabat na artykuły z lokalnej mleczarni. Ale upss. Gdzie tej mleczarni teraz szukać???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy to jest zgodne z prawem ? Jak Obywatel z innej miejscowości będzie chciał coć kupić w Opolu lubelskim - to ma zapłacić więcej ??? Czyż to nie chory kraj ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
same ptaszki tam mieszkaja?.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Biedronkach, Tesco i Stokrotce też bedo rabaty dla łopolaków? Ta dziura nigdy nie powinna zostać miastem powiatowym - nawet starosta Zenon dobrze o tym wie. Dawno ktoś porządek zrobić z tym powinien, zgodnie z uwarunkowaniami historycznymi i zwykłą logiką należałoby utworzyć powiat Bełżycki i powiększyć powiat Puławski. Powiat Opolski i miasto powiatowe Opole Lubelskie nie mają racji bytu, to tylko przytulisko dla niudaczników siłą włączonych do PSL i innych im podobnych - czytaj Wróbla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczyt obłudy. Wróbel ma ludzi za ciemną masę. Najpierw przyklaskiwał budowie marketów a teraz chce rozbudzać patriotyzm i lokalnych przedsiębiorców wspierać. Ci przedsiębiorcy są zresztą tacy sami jak Wróbel - o kant d...y rozbić - z wielkimi aspiracjami, typu "wielki świat kuchenny blat". Dobrze, że mam do Kraśnika blisko, wolę tam zakupy robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo trafny pomysł, pierw Pan burmistrz pozwala budować blaszaki typu tesco, biedronka,stokrotka,, mrówka które dobijają lokalnych przedsiębiorców a teraz chce rabatów do mieszkańców, czy Panie Burmistrzu, Pan się zastanowił co Pan robi? niedość że lokalni mali jadą na marży minimalnej to jeszcze mają dokładać rabaty? z tego co wiem to te blaszaki nie dadzą rabatów nie przystąpią do tego programu bo to nie są "lokalni przedsiębiorcy" ,a opolak i tak pójdzie do blaszaka bo swojemu by jeszcze z gęby wyjął a nie dał zarobić....... takie realia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraina mlekiem płynąca napisał:
Ja chcę rabat na artykuły z lokalnej mleczarni. Ale upss. Gdzie tej mleczarni teraz szukać???
 o czym ty mówisz? mleczarnia jest w opolu ale należy do kraśnika, który ją powoli dobija i jeszcze trochę jeszcze chwila i kraśnik ją zniszczy, i zostanie w opolu market na markecie a ludzie bedą jeździć do roboty do lublina, puław i tam zostawiać podatki, takie mamy piękne opole, małpi gaj aby jest ważny, park, ławeczki bo to jest potrzebne emerytom a młodzi wyjazd z miasta dla was miasto nic nie ma, stołki w urzędach 95% zajęte przez osobników z poza opola czyli karczmiska, poniatowa, wandalin, puszno, pracówników z opola na palcach można policzyć do 10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...