Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opole Lubelskie: Podatek na indywidualne konto

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 marca 2017 r. o 18:47 Powrót do artykułu
Jakoś nie kumam, gmina założy mi konto w banku przez siebie wybranym? Moźe mi ktoś to wyjaśni. Pewnie jestem jakoś mało inteligentny, ale też płacę podatki i inne opłaty .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urząd wskaże Ci indywidualny nr konta bankowego tzw. subkonto na które tylko Ty będziesz dokonywać wpłat. Twój sąsiad będzie miał inny nr konta do wpłat. Przyspiesza to ewidencję płatności. Oznacza to, że Pani Zosia już nie będzie ręcznie ksiegowac Twojej wpłaty, a jeśli ją odpowiednio opiszesz lub użyjesz wskazanego blankietu, to płatność zaksieguje się automatycznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...