Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmiertelny wypadek. Nie żyje potrącony rowerzysta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 kwietnia 2018 r. o 21:54 Powrót do artykułu
To kierowca mial 2.5 promila we krwi to on potrącił Huberta to nie była jego wina i jeszcze uciekł z miejsca wypadku dla takich ludzi to zabić to za mało a wy zamiast oceniac to uwazajcie zeby wam sie takie cos nie przytrafilo..Hubert spoczywaj w pokoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jego tożsamość jest nieistotna w tej chwili, bardziej powinien interesować cię  ten s***syn przez którego chłopiec nie żyje. polskie drogi są straszne ale kierowcy jeżdżący po nich jeszcze gorsi. dziś był naprawdę piękny dzień, przed 20 było jeszcze jasno. jak rowerzysta ma się zabezpieczyć przed głupotą kierowców. kamizelka? Światła? to zawsze za mało. on nie żyje, ktoś odebrał mu wszystko  ciszej nad trumną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hubert, przyjacielu będzie nam Cię brakować [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile mial lat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedstaw się cwaniaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie było stać rowerzysty na prawidłowe lampki, to teraz rodzina wyda 5x tyle na znicze przy pogrzebie. Podaj imię i nazwisko to zobaczymy ile Twoja rodzina wyda na znicze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałeś go chociaż?ppewnie nie bbo byś tak niepisał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie dajcie sobie spokój z taki komentarzami rowerzysta byl prawidlowo oświetlony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zginął młody chłopak, który zycie miał przed sobą! Wielka tragedia i wyrazy współczucia dla rodziców i rodzeństwa! Wyrazy współczucia dla rodziny tego kierowcy bo z piętnem będą żyć i patrzeć ludziom w oczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja spotkałem "rowerzystę" który spał pijany, zaplątany w rower na środku drogi w miejscowości Głębokie. Na szczęście ominąłem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co kierowca pijany 2,5 promila.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"A ja spotkałem "rowerzystę" który spał pijany, zaplątany w rower na środku drogi w miejscowości Głębokie. Na szczęście ominąłem..." - mało brakowało, a byś swojego starego przejechał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"A ja spotkałem "rowerzystę" który spał pijany, zaplątany w rower na środku drogi w miejscowości Głębokie. Na szczęście ominąłem..." - pijak pijakowi nie równy. Kierowanie samochodem po pijaku to przestępstwo. Kierowanie rowerem to wykroczenie. Kierując rowerem po pijaku, nikogo nie zabijesz, a jeżeli tak - to też pójdziesz siedzieć. Nie wiem dlaczego to napisałeś. Wiadomo, że zdarzają się nie trzeźwi piesi/rowerzyści/kierowcy. Ale nie można tych 3 stanów stawiać na równo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopiec był z miejscowości Szczuczki i ten kierowca też był ze Szczuczek. Obaj blisko siebie mieszkaja i sa sąsiadami. Współczucia dla rodziny zabitego chłopaka i dla tego, który go zabił. Dla obu rodzin szczere kondolencje i modlitwa, ale do nieszcząścia by nie doszło gdyby nie wspólne biesiadowanie przy alkocholu ojca zabitego chłopca i tego który zagił.Obydwaj tego dnia imprezowali, a Pan Bóg chyba wzią ich los w swoje dłonie i postawił na ich drodze ten krzyż, aby się opamiętali. Współczuję tym rodzinom do końca żyć ze świadomością, że zabiło się syna najlepszego kolegi. Jeszcze młodsze dzieci z tych dwóch rodzin idą w tym roku do Komunii Świętej, a te dzieciaczki razem są w jednej klasie. Bóg z Nimi i ich  rodzinami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@lawa a czy to zwalnia kierowce z zakazu prowadzenia pojazdu po wodzie ? Czy to zwania kierowce ze stosowania sie do obowjazujacych przepisow ruchu drogowego?Po drugie to nie prawda co piszesz bo kierujacy raczyl sie piwkami na miejscu w sklepe na bazie w Kracze .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uciekł z miejsca Wypadku? Z kadry wiesz byłeś i tam obserwowales... Tragedia się stała. Im więcej ludzi wie tym więcej jest historii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...