Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

14-latka na randce pod przymusem

Utworzony przez jakubsalacki, 27 marca 2008 r. o 06:24 Powrót do artykułu
prywatna spechalistyczna pomoc ofiarom i sprawcom przestępstw na tle seksualnym nagual Jakub Sałacki email: jakubsalacki@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
".....Funkcjonariusze znaleźli młodzieńca w jego zakładzie pracy. Grzegorz C. nie chciał nikogo wpuścić do środka. Po 40 minutach otworzył drzwi i usiłował zbiec. Policjanci go schwytali...." Mam nadzieję, że to tylko zły dzień redaktora(ki).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten cały Grzegorz C to jakiś deb***. Najpierw ukradł telefon, potem porwał dziewczynę, a potem.... poszedł sobie do pracy i tak sobie chadzał zadowolony.... tak to wynika z tekstu. Oszołom nie czuł, że naważył bigosu i nie wiedział, że może za to beknąć? Nie czaję takich mutantów....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje ze jest obserwowany!!! To jakis psychol jest!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i psychol, ale on był wtedy pod wpływem alkoholu i tego już nikt nie przytoczył... Nie, że go bronie, bo w sumie nie zasłużył na to by go bronić, ale myślę, że gdyby był wtedy trzeźwy nie zrobiłby mi tego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale przecież nic się nie stało, dziewczyna jest cała nic jej nie zrobił. może to były jego jakieś głupie żarty i sądzę że nawet jeśliby nie wsiadła do samochodu to by jej i tak oddał telefon jeśli był naprawdę jej znajomym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne, trzeba było nie uciekać i poczekać aż zgwałci. I wtedy już byłby powód do ukarania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...