Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ALE JAJA DO DYMSJI prezesik FIRMY JACY KIEROWCY TAKI prezesik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najprawde ludzie w Polsce nie maja większych problemów ? chyba większym zagrożeniem są pijani kierowcy, nieodpowiedzialni politycy niż kierowca który upewnia się ze nic nie jedzie i oszczędza czas i paliwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat tak się składa że też jestem kierowcą autokaru i niestety projektant kolejny raz odwalił bubel. Rondo zostało zaprojektowane dla samochodów osobowych. Poruszając się po tym rondzie autokarem który ma 13 metrów długości nie jest się w stanie normalnie po tym rondzie przejechać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty kapusiu donosicielu jestes zawsze 100 % ok? Zgadzam sie ze powazne wykroczenia przeciwko innym czlonkom spoleczenstwa trzeba zglaszac. Ale tu...???!!!??? Wiesz co to karma? Dzisiaj tez zlamiesz przepis i ktos na Ciebie doniesie... Milego weekendu dla czytelnikow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat na tym rondzie się kierowcy MZK nie dziwię. Jest zbyt małe na tak długi pojazd. Jeżdżę tamtędy codziennie i powiem szczerze że wiele razy widziałem jak ludzie jadą 'pod prąd' na tym skrzyżowaniu. Nawet klechy z pobliskiego kościółka..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepsze to są te autka stojące na zakazie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielkie mi halo tam osobówką się wyłamać jest ciężko a co mówić taką lochą jak zobaczył że nic nie jedzie to wcale mu się nie dziwię że tak zrobił za łeb trzeba wziąć tego co zaprojektował to gówno a nie się czepiać kierowcy MZK jakby coś jechało to by na pewno tak nie zrobił to jest osiedlowa droga nic wielkiego się nie stało ułatwił tylko sobie i pasażerom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łoj tam !!! Bidronka lazła po właściwyj strunie , ła wiadomo ,ży tyra łona świnta . Chłopina ni chcioł jom przyjichoć ,stund i tok pojichoł !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rondo malutkie, ciasne więc kierowca MZK uprościł sobie życie. Bez przesady aby takie coś dawać na główną stronę dziennika. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy się ludzie czepiacie kierowcy? Może sami siądziecie za sterami takiego pojazdu i pokonacie to rondo ? Nie jestem kierowcą autobusu ale ciężko tam nawet passatem w kombi się złamać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
narobią takich "pizdryczków" jakby projektowali to i robili - nie obrażając nikogo - piekarze a nie drogowcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wsiądź mądralo w taki autobus i pokaż jak Ty przejeżdżasz dookoła tego ronda bez najeżdżania na krawężnik i "wysepkę"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za model kamerki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest rondo?To jest jakiś twór rondopodobny jakich u nas w ch...j!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konfident !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Dęblinie też jest takie małe rondo przy zbiegu ulic ul. Tysiąclecia i 1 Maja. Ani to rondo ani nie wiadomo co. Takie numery jak na filmie wyżej w Dęblinie na rondzie to normalna rzecz. Puławskie MZK będzie jeździło w Dęblinie i chciałbym zobaczyć jak się łamią na tym rondzie jak osobówce jest ciężko. Narobili absurdów drogowych i takie są. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
huj nie rondo , ja też tam tak jeżdżę bo szkoda opon na te zakręty, a ten kto to zaprojektował to brawo, takich błyskotliwych rozwiązań jest u nas sporo, np podwójne światła przy Tesco, gratulacje dla projektantów i twórców przepisów wg których są te projekty nie wspominając o kasie i układach :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to śmieciarz z tego konfidenta. oby go radary łapały. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat autor nagrania chyba jara się nagrywaniem innych kierowców co widać po jego koncie na you tubie. Może to jakiś nowy fetysz? Drogi autorze, polecam się wziąć za konkretna robotę a nie czepiac się uczciwie pracujących ludzi. Pamiętaj że jest coś takiego jak karma i mam nadzieje ze już niedługo cię dosięgnie. Życzę Ci jak najwięcej najwyższych mandatów panie idealny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj ten kierowca niedobry... afera jakby staranował stado baranów. Szkoda ze po drodze jednego konkretnego nie zahaczył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...