Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Po Puławach tez jezdza autobusy marki solaris czy nie chciało wam sie zdjecia wstawic innego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle pisze się o tych szoferakach z autobusów komunikacji miejskiej.Chamstwo,które można porównać tylko do taryfiarzy ze słupka (tzw.złotówy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie w puławach widziałeś solarisa? aty jak nie znasz szczegułów to nie pisz bredni o kierowcach z mzk, ja bym ciebie posadził na 10 godzin za fajere po mieście w taki upał i zobaczył byś jak to jest.A pasażerowie to są jak święte krowy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Białej POdlaskiej notorycznie jest to samo. Kierowcy MZK nagminnie otwierają drzwi zanim pojazd się zatrzyma i ruszają z otwartymi. Osobiście wiele razy widziałem gdy autobus ruszał z przystanku jak pasażer jeszcze był na stopniach i drzwi otwarte. Przy tak niechlujnym stylu jazdy wypadek to tylko kwestia czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Puławach tylko takie bydło za fajerą jeździ i kazdy to powie!! Zróbcie ankiete czy ludzie sa zadowoleni to się prawdy dowiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='ziko' date='30.06.2009, 14:22:07' post='145811'] Gdzie w puławach widziałeś solarisa? aty jak nie znasz szczegułów to nie pisz bredni o kierowcach z mzk, ja bym ciebie posadził na 10 godzin za fajere po mieście w taki upał i zobaczył byś jak to jest.A pasażerowie to są jak święte krowy!!! [/quot To może ciebie przeciągnąć po asfalcie? Ziemniaki powinni wozića nie ludzi i jeszcze im się podwyżek zachciewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziko napisał:
Gdzie w puławach widziałeś solarisa? aty jak nie znasz szczegułów to nie pisz bredni o kierowcach z mzk, ja bym ciebie posadził na 10 godzin za fajere po mieście w taki upał i zobaczył byś jak to jest.A pasażerowie to są jak święte krowy!!!
Skoro ci nie pasuje 10 godzin za fajera w taki upał to się zwolnij i idź puszki zbierać skoro ludzi nie potrafisz wozić, adwokat sie znalazł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowcy MZK to chyba nigdy nie patrzą w lusterko wsteczne i to nie tylko od strony wysiadających lub wsiadających pasażerów, ale też z drugiej strony czyli od nadjeżdrzajacych samochodów... Już nie raz widziałem jak wyjeżdrzają na chama z zatoczek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edziu napisał:
Kierowcy MZK to chyba nigdy nie patrzą w lusterko wsteczne i to nie tylko od strony wysiadających lub wsiadających pasażerów, ale też z drugiej strony czyli od nadjeżdrzajacych samochodów... Już nie raz widziałem jak wyjeżdrzają na chama z zatoczek...
Chyba nie wiesz jeszcze o tym, że autobus wyjezdzajacy z zatoki ma pierwszeństwo ale o tym to uczą na kursie prawa jazdy więc skąd masz wiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
driver napisał:
Tyle pisze się o tych szoferakach z autobusów komunikacji miejskiej.Chamstwo,które można porównać tylko do taryfiarzy ze słupka (tzw.złotówy)
Chłopcze tak nazywali kiedyś kierowców tak jak to określiłeś! a to jeszcze Cię na świecie nie było! Zrobicie prawo jazdy przy pomocy worka ziemniaków na ogladacie się filmów i małolaci udają mistrza kierownicy! A co ty chłopcze masz do ciężkiej jego pracy w MZK? to co ten kierowca posiada wiedzy i praktyki, to Ty laiku do końca swojego życia nie osiągniesz, także określenie" szoferzy" możesz kierować, ale do innej firmy i pod innym adresem a zwłaszcza do prywaciarzy busów i tych ruin, które jeźdzą, a ludzie ryzykują swoje życie za 20groszy taniej.!!! Poza tym mała informacja dla tego młodzeńca" Puławiaka" musisz wiedzieć, że przepisy ruchu drogowego się zmieniają i dużo takich laików nie wie, że autobus wyjeżdzający z zatoki ma pierwszeństwo i należy mu udostępnić wyjazd,radzę śledzić lekturę a nie wolną partyzantkę.Młodzieńcy oceniacie ludzi" widzi mi się " gdzie nigdy nawet im do pięt nie dorośniecie. a co do kobiety, to ona bardziej jest winna jak kierowca autobusu!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAD01557 napisał:
Chłopcze tak nazywali kiedyś kierowców tak jak to określiłeś! a to jeszcze Cię na świecie nie było! Zrobicie prawo jazdy przy pomocy worka ziemniaków na ogladacie się filmów i małolaci udają mistrza kierownicy! A co ty chłopcze masz do ciężkiej jego pracy w MZK? to co ten kierowca posiada wiedzy i praktyki, to Ty laiku do końca swojego życia nie osiągniesz, także określenie" szoferzy" możesz kierować, ale do innej firmy i pod innym adresem a zwłaszcza do prywaciarzy busów i tych ruin, które jeźdzą, a ludzie ryzykują swoje życie za 20groszy taniej.!!! Poza tym mała informacja dla tego młodzeńca" kylie" musisz wiedzieć, że przepisy ruchu drogowego się zmieniają i dużo takich laików nie wie, że autobus wyjeżdzający z zatoki ma pierwszeństwo i należy mu udostępnić wyjazd,radzę śledzić lekturę a nie wolną partyzantkę.Młodzieńcy oceniacie ludzi" widzi mi się " gdzie nigdy nawet im do pięt nie dorośniecie. a co do kobiety, to ona bardziej jest winna jak kierowca autobusu!!
sory Puławiaka za pomyłkę chodziło o kylie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
driver napisał:
Tyle pisze się o tych szoferakach z autobusów komunikacji miejskiej.Chamstwo,które można porównać tylko do taryfiarzy ze słupka (tzw.złotówy)
Zgadza się, chamówa jak nie wiem. Drzwi zamykaką przed nosem - wielcy panowie z magicznymi guzikami autobusowej władzy.... Kiedyś nawet nie chciał burak otworzyć drzw z tyłu autobusu, gdy chciałem wysiąść (bo formalnie było, że to wejście).... niby tak, ale bądźmy ludźmi.... Inny przykład - nie chciał mi h** sprzedać biletu, bo stwierdził że już ruszył... tylko, że zanim doszedłem ze środkowych drzwi.... naprawdę - pracują tam strasznie nieużyczliwi i nerwowi ludzie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAD01557 napisał:
a co do kobiety, to ona bardziej jest winna jak kierowca autobusu!!
Nie przesadzaj.... skoro kierowcy MZK - jak to określasz - są tacy ARCY WYSZKOLENI - to jak się stało, że ciągnął babę autobusem i nie zauważył? Co, lusterko mu się przekrzywiło? A może taki był zarobiony, że nie zauważył? Kierowca wiozący ludzi powinien - zanim ruszy - 2 razy spojrzeć w lusterko na bok autobusu z drzwiami czy jest OK. A ONI JESZCZE DRZWI NIE ZAMKNĄ, patrzą na stronę od szosy i ruszają.... Powinni zamknąć drzwi na postoju i upewniwszy się, że ok, dopiero ruszyć! To, że autobus ma pierwszeństwo - OK. Ale są też inne wymogi, które należy przestrzegać....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kylie napisał:
Chyba nie wiesz jeszcze o tym, że autobus wyjezdzajacy z zatoki ma pierwszeństwo ale o tym to uczą na kursie prawa jazdy więc skąd masz wiedzieć.
Zgadza się, że autobus wyjeżdżający ma pierwszeństwo, ale chyba nie wtedy gdy auto osobowe jest już na równi z tyłem tego autobusu,albo nawet njuż równolegle z nim.. czy nawet ktoś tak bardzo wykształcony na kursie prawa jazdy jak Ty da radę ustąpic pierwszeństwa w takiej sytuacji???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...