Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No to ładne będą rachunki za ogrzewanie w tym sezonie.......
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nawet nie chcę myśleć co by było gdyby zima trzymała dłużej.
0
Płacimy do opecu mnóstwo kasy, więc dlaczego taki kiepski stan tej całej sieci ciepłowniczej?
0
Na rejonie OPEC Niwa nowe kierownictwo i jakoś częste awarie . Przypadek czy co ?
0
Nowy narybek specjalistów pislamu?
0
Nowy narybek specjalistów pislamu?
polityka? to awaria ... 
0
No niestety jak widać złe obsadzenie stołeczków wpływa na (nie)poprawne działanie sieci, cóż takie życie.
0
Na rejonie OPEC Niwa nowe kierownictwo i jakoś częste awarie . Przypadek czy co ?
Uwżasz, że awarie powstają na podstawie kto kieruje danym działem? to trochę skucha... awarie powstają na podstawie ... losu... czasami słaby materiał, czasami błąd w produkcji, czasami czynnik ludzki, takie życie :D
0
No nie, znowu! Wyjaśniam powiązanie czynnika ludzkiego z awarią: jak ktoś dobrze zarządza i poprawnie kieruje działania konserwacyjno-remontowe to awarii brak. A tu byle jaka zima i już po sieci ciepłowniczej w mieście.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: