Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zabrzmi to brutalnie i mało empatycznie, ale moim zdaniem zwierzęta w schroniskach powinno się usypiać. Po określonym czasie, gdy nikt się po nie nie zgłosi, niestety trzeba podejmować trudne decyzje. Jednorazowe akcje, zrywy, happeningi itp. niewiele wnoszą, problem wciąż istnieje. Mnożą się prośby o karmę, koce, pomoc dla schronisk, zwłaszcza im bliżej zimy. Bądźmy racjonalni. Kto chce pieska albo kotka - niech idzie i bierze. A każdy wydany zwierzak powinien mieć chip lub tatuaż identyfikacyjny.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeśli zwierzęta będzie się z automatu usypiać, schroniska starca rację bytu, i nikt nie będzie mógł, kierując się odruchem serca lub w myśl sprzeciwu wobec komercjalizacji i normalizacji wszystkiego i wszystkich, wziąć mieszańca/dachowca z tego przybytku. Psy i koty staną się towarem (tak, towarem) reglamentowanym, kupowanym jak wszystko inne z atestem i pieczątką, i ludzkość straci naturalnych, autentycznych przyjaciół. Punks not dead - jeśli kochasz zwierzęta, adoptuj mieszańca/dachowca.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
niebawem to sanatoria na psów odpalą + benefity na każdego psa, no a dlaczego zapominamy o samotnych dżdżownicach i ślimakach?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do poprzednika,,dlaczego zapominamy o samotnych dżdżownicach i ślimakach",nie zapominamy o nich, Ty o nich pamiętasz w tym komentarzu. Wystarczy,że nie zapomnisz o Swoim CZŁOWIECZEŃSTWIE i poświęcisz się nie tylko przemianie materii.Opiekuj się mikrobami w sobie i uznaj to za sukces.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: