Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bliżej z Puław do Bułgarii. Mają biznesowo współpracować

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 czerwca 2016 o 13:16 Powrót do artykułu
Nie wiem czy zdjęcie jest bardziej śmieszne czy żałosne. Pani Małgosia cała w skowronkach w towarzystwie pana dyrektora, ciekawe kto przeszedł na czyją stronę?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nastepne stolce i koryta dla ukladu zamkniętego. Dojenie z nas kasy na przechowalnie dla kolesi. Kiedy to sie skonczy? 
0
Życzę jak najwięcej patentów!! Bez nauki nie ma przemysłu!
0
Dobra zmiana ogarnia wszelkie strefy życia - tylko czemu Bułgaria a nie od razu Białoruś - też na B. PIS wprowadza model białoruski ogłupiania ludzi więc z jakimś instytutem z Mińska trzeba współpracować.
0
po-zsl zmarnowało 8 lat i teraz mają pretensje? Wypad zdrajcy do mocodawców z kremlina i brukseli!
0
Boże ale czasów dożyliśmy. Biedna ta Polska. Najpierw komuna z selekcją negatywną na każdym szczeblu. Teraz ta PISowska degrengolada naprawdę pierwszego sortu. Wszystko zrujnują. Przekonacie się wkrótce. Jak można było oddać władzę w ręce takich małpoludów. Obudźcie się ludzie i pokażcie im gdzie ich miejsce. Tylu mądrych ludzi wkoło, a na stanowiskach tacy durnie, takie głupki i do tego leniwe. Szkoda gadać.
0
Co ta Sadurska z tego rozumie ? Przecież każdy kto ją bliżej zna wie jaka jest pusta i głupia. To zadziwiające jak tacy ludzie dochodzą do stanowisk. Duda nie jest z mojej bajki, ale szefowa Kancelarii to już obciach na cały świat. Związki bioaktywne? Ona boi się prostych wiatraków.
0
Sadurska dzięki swej mądrości, zaangażowaniu, wiedzy i poświęceniu jest Szefem w porywaniu do co niektórych komentatorów
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: