Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Borys Budka w Puławskim Klubie Obywatelskim

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 czerwca 2017 o 13:42 Powrót do artykułu
Karpiński o co ci chodzi. Jwszcze śmiesz się pokazywać
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pleców szuka żeby wybory wygrać samorządowe!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Czy Karpiński będzie spełniał marzenia obywateli?
0
A jakie ty masz marzenia suwerenie?
0
Ja to bym chętnie 90tys. jak Sadurska zarabiała.
0
A czy pan poseł-minister będzie rozdawał porszaki? Jeśli tak to chętnie przyjdę. Niech pan spełni moje dziecięce marzenie.
0
Będą oczywiście czerwone.
0
Po co ci porszak od posła, wystarczy posadka w PZU od Rydzyka i Szydłowej.
0
To jakiś żart kolejny GAMOŃ będzie przekonywał o swoich racjach i żalu że nie rządzi. Budka spadaj!!!
0
Pan Karpiński się wystarszył. Nie przyszedł na spotkanie, na które zaprosił mieszkańców. Pan Budka też się nie pojawił. Porszaków nie rozdali, a przyszło tylu chetnych po prezenty
0
Fakt frekwencja była bardzo duża. To budujące, że w pisowskim mieście jest tak wiele osób, którym zależy na przyszłości własnej i naszych dzieci.
0
Nikt nie stchórzył. Ministrowie zostali zatrzymany przez pilne sprawy sejmowe. Przecież za pracę tam im płacimy.
0
rozczarowany napisał:
Pan Karpiński się wystarszył. Nie przyszedł na spotkanie, na które zaprosił mieszkańców. Pan Budka też się nie pojawił. Porszaków nie rozdali, a przyszło tylu chetnych po prezenty
Nie kłam. Skoro byłeś na miejscu znasz powody odwołania spotkania. Porszaki były ja dostałem.
0
pp. Karpiński nie zna słów: wstyd, prawda, honor, zna za to słowa: załatwić po znajomości (posłuchajmy nagrań z restauracji Sowa@Przyjaciele). Umie też przeklinać. Czego więc może zwykły obywatel dowiedzieć się od posła Karpińskiego na takim spotkaniu? Do wyznawców PO: Pani Sadurska zarabia 90 tys. zł / miesiąc ( według mnie dużo za dużo), ale za PO prezes Klesyk zarabiał miesięcznie 242 tys. zł, wiceprezesi do 180 tys. zł. PiS obciął zarobki zarządu PZU o 50%. Obecnie prezes zarabia 120 tys., wiceprezesi po 90 tys. "Dobra zmiana" jest taka, że oszczędzamy na zarządzie PZU 500 tys. zł na miesiąc w porównaniu do pensji kolesiów z PO.    
0
I Posłowie się nie pojawili na spotkaniu :D
0
WŁODEK NIE PĘKA
0
Włodek uważaj bo was nagrają? I znowu będą jaja?
0
Gamon zaprosil gamonia i wyszlo jak zawsze-d..a jest z tylu.
0
Ch$j z Polską Wschodnią!
0
Zastanów się suwerennie jak cię dyma PiS. Sadurska z pensyjka 90 tys/m-c to przecież normalne wynagrodzenie.
0
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: