Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budowa obwodnicy Puław. Dobra wiadomość dla kierowców, otwierają ważną drogę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 kwietnia 2017 r. o 13:09 Powrót do artykułu
Bezrobocie 8,1 % najniższe od 26 lat, produkcja rośnie, pozytywne nastroje wśród przedsiębiorców i zachodnich ratingów również. Można? Można! Wystarczy nie kraść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Bezrobocie 8,1 % najniższe od 26 lat, produkcja rośnie, pozytywne nastroje wśród przedsiębiorców i zachodnich ratingów również. Można? Można! Wystarczy nie kraść.
 tej bajki już ludzie na wsiach zabitych deskami nie kupują, a i na  tvpis też patrząc z pożałowaniem się. Rusz tyłek z centrali to zobaczysz co o was lud myśli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat tą obwodnicę można zawdzięczać rządom PO-PSL. Wykonywana jest trochę tylnymi drzwiami jako "łącznik" s17. Więc skończ z takimi populistycznymi tekstami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "obywatela gorszego sortu": ja, przedstawiciel ludu, nie mam powodu, żeby mieć coś przeciw obecnej władzy. Tamta kradła na potęgę i faktycznie sprowadziła ludzi do poziomu dna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Do "obywatela gorszego sortu": ja, przedstawiciel ludu, nie mam powodu, żeby mieć coś przeciw obecnej władzy. Tamta kradła na potęgę i faktycznie sprowadziła ludzi do poziomu dna.
  To co piszesz - mam podobne odczucia, ale nie bardzo rozumiem ,,sporowadzenia ludzi do poziomu dna''. Możesz rozwinąć myśl ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam głęboką nadzieję, że przy nadchodzących wyborach, ta śmieszna, prokremlowska, polityczna i niby ludowa cichodajka zniknie tak samo, jak kiedyś SLD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8 lat poprzednich rządów teraz procentuje. Co zostanie po tych ......? Kilka wielkich pomników i smród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj taak! Wygrał PiS i w rok wybudował ekspresówki, obwodnice Lublina, most na Wiśle, a nawet 2! Produkcja rośnie, tylko na Azotach zyski spadają. Inwestycje rosną, tylko z tej ponad miliardowej na elektrociepłownię się wycofali w Puławach. No może jeszcze w Ostrołęce i kilku innych zakładach. Co ty gościu TVP oglądasz, a gazet branżowych nie czytasz i tak chlapiesz bezmyślnie?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Do "obywatela gorszego sortu": ja, przedstawiciel ludu, nie mam powodu, żeby mieć coś przeciw obecnej władzy. Tamta kradła na potęgę i faktycznie sprowadziła ludzi do poziomu dna.
 Co ci ukradła?3,5 tys km dróg expresowych i autostrad,jedyna gospodarka w Europie z+ 2-3% PKB'obecnie uciułane pieniądze się wydaje na lewo i prawo na różnych misiewiczów berczyńskich i innych co gotują parówki.Wojsko będzie latać na dziecinnych Dronach,a szefowie spółek Skarbu Państwa zarabiają dziennie po kilka tysięcy złotych.Wytrzyj okulary i umyj uszy.Nie wspomnę o zepsutych zasadach współżycia między ludźmi,jest strach i nieme przebyanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe fajnie się was czyta :D naprawdę, trzeba przyznać, godne POCHWAŁY, żeby przez 8lat wybudowac kawałek drogi który od dawna był w planach, kwestia była tylko wybrania inwestorów, ukradzenia konkretnej kwoty pieniędzy i sfinansowanie z pozostałych budowy, powiem tak, nie macie pojęcia, nie wypowiadajcie się :) jedyna gospodarka w Europie +2-3%?? poczułeś to kolego?? więcej sobie za to kupiłeś, nieśwadomie jeżdząc po jeszcze nie wybudowanej przez 8 lat drodze?? no naprawdę, przez 8lat kupa sukcesów :) a kto chciał blokować wycinkę drzew pod "obecny kawałek obwodnicy" obecny rząd czy sponsorowane przez poprzedni ugrupowania "zapinaczy drzew"pasami i płakania bo wycinają?? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To PIS podczas poprzedniego okresu w którym rządził odłożył II etap obwodnicy Puław na półkę. Potem przyszła recesja. Dlatego na II etap Puławy czekały 8 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musieli odłożyć bo trochę prawo się zmieniło i już mapy były gotowe i już mieli ruszać z robotą, ale co się stało? Wygraliśmy Euro 2012 i pieniądze poszły na stadiony i drogi tam gdzie one są. Kibice może się cieszyli.... PO Euro można było to budować były mapy było wszystko na co czekali???Wtedy Pisu już nie było a teraz wielkie zasługi POtrzebne za to że przez tyle lat na wschodzie nic się nie działo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1) Afera taśmowa 2) Afera hazardowa 3) Afera wyciągowa 4) Afera stadionowa 5) Afera autostradowa 6) Afera stoczniowa 7) Afera AmberGold 8) Afera Elewarru 9) Afera z informatyzacją MSW 10) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu oraz dostawami gazu z Kataru 11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa "wybieranie" jej lokalizacji, a kasa dla zarządów specjalnych spółek leci) 12) Afera z opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych 13) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł) 14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... a usa biją murzynów. Dobrze, że budowa obwodnicy Puław jest już w takim stadium, że PIS jej nie "uwali". Bo z innymi drogami, np. obwodnicą Kołbieli nie musi być już tak "różowo"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Róbta szybciej bo korki jak na Marszałkowskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Do "obywatela gorszego sortu": ja, przedstawiciel ludu, nie mam powodu, żeby mieć coś przeciw obecnej władzy. Tamta kradła na potęgę i faktycznie sprowadziła ludzi do poziomu dna.
 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Brednie bełkot fałsz kłąmstwo i obłuda jak to zwykle w sekcie PISLAM I MAFII MKACZO-RYDZOKOWEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...