Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przedsiębiorczość a'la obywatele solidaruchowej najjaśniejszej pomrocznej ;-))) I tak będzie zawsze. Bo naród tutaj skłonny tylko do dwóch rzeczy -strajków zamiast pracy dla wspólnego dobra i brania jałmużny od każdego od kogo się tylko da ;-))) Broń Boże nie dawania , jak to u katolików bywa ...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mam wrażenie, że najwięcej głosów będzie oddane na wymianę okien przychodni. Kiedy ostatni raz tam byłem tuż przed głosowaniem, tak nachalnie mi wciskano pod nos listę do podpisania, że myślałem, że bez tego nie przejdę badania ;). Tam też najłatwiej dobrać się do setek PESELi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Oczekujemy przede wszystkim informacji o skali oszustw i opinii, czy miały one wpływ na ostateczny wynik konsultacji społecznych" a jakie to ma znaczenie? Oszustwo to oszustwo a projekt, który tak zbierał głosy do usunięcia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem i najlepszym rozwiązaniem na następne głosowanie byłaby forma głosowania tradycyjnego.Wtedy obyłoby się bez tego typu sytuacji i potencjalnych oszustw,a dla tego ,który się przyczynił do tego życze mu przemyślenia w trakcie odsiadki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...