Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
[wpis usunięty]
Ostatnio edytowany 10 sierpnia 2015 r. o 07:37
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tymi cyganami to powinni Polacy zrobić porządek i wypieprzyć ich z Polski. Złodzieje. Chyba każdy zna s w jakimś stopniu miał do czynienia z tymi bandyckimi cygańskimi gnojami. Mi kiedyś sprzedali kamerę. A ja głupi dałem się nabrać na tą podróbę. Wyciągnęli ode mnie 4 stówy. Kiedyś mieszkałem też z nimi w hotelu. Jak wychodzili z kuchni to tak jak by się świnia wrzygała - a sprżtać? Po co? A jedli kurczaki więc obficie. Nastęnego dnia żebrali na dworcu z dziećmi.... Dla mnie to ścierwa, które trzeba tępić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don Vasil powinien się wstydzić :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie pomoc rodziny to mojej cioci dzieci nie mialy by co jesc ani sie w co ubrac. Dostaje niecale 300 zl z opieki nie moze podjac pracy bo opiekuje sie swoimi rodzicami. Maz jej pracuje jako pomocnik na budowie. Jak to na budowie dzis nie jutro tez nie przychodz bo nie ma roboty. W zime ledwo wiążą koniec z końcem bo jak zwrócili sie do opieki w ostatecznosci po pomoc pani stwierdzila zeby znalazl sobie prace na umowe bo oni nie pomoga. A taki cygan nieroby dostaja pieniądze za co? Za bycie ? Niech nasz rzad zajmie sie polakami i ich problemami a nie tworzą azyl dla uchodźców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kupiłes kradziona kamere wiedzac o tym, jesteś nie lepszy od nich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem jak na poczcie cyganki przyprowadziły nawianego faceta po kredyt. Urzędniczka wypełniała wszystko co cyganka chciała i ten pijany człowiek podpisał i dostał kredyt. Było to w Puławach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Kazdy powinien to wiedziec ze cyganie kradna oszukuja zebraja ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...."postępowanie będzie prowadzone w kierunku zakłócenia miru domowego". Ale mamy super prawo. Za takie najście w USA można by było im odstrzelić łby bez konsekwencji. Samo przekroczenie progu domu bez zgody właściciela jest już przestępstwem i powinno się za to karać i to surowo. Wszak prywatność jest świętością. A na tym filmie wyraźnie widać jak trzecia cyganka prześliznęła się za parawanem z pledu do drugiego pokoju, po co? aby posprzątać czy "posprzątać" kobiecinie z szaf i portfeli. Wyraźnie widać że to była napaść na niewinnego i bezbronnego obywatela. Państwo jest po to aby obywatela bronić a winnych karać!. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypier. wszystkich na syberie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyganów nikt ścigał jakoś zawzięcie nie będzie, ale internautów krytykujących takie zachowanie to bardzo chętnie ścigną. (w końcu skoro prokuratura oficjalnie uznała, że bród to ich cecha etnicznie - prawnie chroniona to i złodziestwa krytykować nie można). Zatem proszę o tych sku....ch wypowiadać się rozważnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tępić te karaluchy. To najgorsze pasożyty społeczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za rzucanie klątwy polskie prawo przewiduje pochwałę i nagrodę prezytenta najbliższego miasta w granicach administracyjnych wsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cygany to podludzie i prawo powinno zeswalać na ich odstrzał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopiero w Puławach była na nich"nagonka".To śmierdziele poleciały do sądu!!!Zebranie analfabeci zrobili!!!A tu proszę znowu dali o sobie znać.Z pokolenia na pokolenie kradną!!!Ścierwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinno być jak w Teksasie wszedłeś na moją posesję mam prawo się bronić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
złodziejki! one sa wszedzie. nawet na pks w Lubinie okradaja porzadnie ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CYGAŃSKIE ZŁODZIEJE! Niech dalej żyją w socjalach i pobierają zasiłki. Niech dalej żyją za nasze pieniądze a my dalej dajmy im na to przyzwolenie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te cyganki sa z ul. romow wszytskie poznaje :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...