Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Czartorych" skończył sto lat. Na zjazd przyjechała księżniczka Czartoryska

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 września 2016 r. o 21:53 Powrót do artykułu
Kiedyś to byla dobra szkoła, a teraz .... Ta dyrektorka słabiutka, tylko pensję podwójną bierze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miło jest powspominać naukę w porządnej szkole-GRATULACJE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Kiedyś to byla dobra szkoła, a teraz .... Ta dyrektorka słabiutka, tylko pensję podwójną bierze
Nie narzekaj. Szkołą wstaje z kolan. Odpowiednia tabica odsłonięta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Kiedyś to byla dobra szkoła, a teraz .... Ta dyrektorka słabiutka, tylko pensję podwójną bierze
No niestety obecna dyrektor to lepszy cwaniak, wprowadziła gimnazjum do murów szkoły, bierzę za to podwójną pensję i ogólnie ejst bardzo nie miła. miejmy nadzieję, że to jej ostatnia kadencja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na miejsce pani dyrektor z pewnoscią szykuje się, zatrudniony już zresztą w szkole radny miejski, przedstwiciel jedynej słusznej partii, nauczyciel historii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Na miejsce pani dyrektor z pewnoscią szykuje się, zatrudniony już zresztą w szkole radny miejski, przedstwiciel jedynej słusznej partii, nauczyciel historii.
Przynajmniej nie lansuje sie wszedzie jak ten drugi radny sprawiedliwy ktory malo nie wlazł na ksniężniczkę Barbarę Czartoryską? Najwazniejsze ze zaistniał we fleszach kamer i aparatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gazeta prawna -  Po reprywatyzacji kamienic w Warszawie nadszedł czas na majątki ziemskie. "Pewnie będziemy teraz chłopami pańszczyźnianymi" odechce wam się księżnej jak będziecie parobkami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny adorujacy księżniczkę ma kompleksy. Nie skończył tak elitarnej szkoły to próbuje nadrobić. Ale czego się Jaś nie nauczył ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przechodząc koło liceum czytałem banery o historii szkoły np. za czasów dyrektora Szubartowskiego itd. Nagle zamarłem bo przeczytałem: za czasów dyrektor Trzcińskiej-Staszczyk. Szczerze się zmartwiłem, nie wiedziałem, że pani przeszła do historii. Naszczęście moje obawy rozwiała sama pani dyrektor. Kamień spadł mi z serca gdy zobaczyłem ją całą i zdrową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważaj, żeby się nie przewrócić na prostej drodze, jak będziesz szła z zadartym nosem, absolwentko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może chodzi o wybujałe ego. Nie każdy za życia przechodzi do historii. Nie wystarczyłoby: liceum dziś. ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszedłem na stronę myśląc, że ta księżniczka ma jakieś 25 lat. A tu nawet nie jest wspak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...