Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czerwona kartka w kalendarzu starosty

Utworzony przez antoni, 3 listopada 2007 r. o 10:22 Powrót do artykułu
To jest pogarda dla wyborców przypominająca czasy wczesnej komuny , gdzie obywatel był traktowany przez władze jako nie chciane zło konieczne. Tacy prymitywni aparatczykowie powinni raz na zawsze być pozbawiony możliwości zajmowania stanowiskpublicznych bo nigdy nie będą słóżyli tylko sie panoszyli. Jeżeli dobrze pamiętam to w tym przypadku jest to człowiek PIS dlatego też nie bardzo sie dziwie znając poziom intelektualny tej formacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ileś ty Antoś intelektualisto ty nasz ukochany klas skończył i w jakich czasach. Mniemam na podstawie błędów i stylu iż to wczesny Gomułka lub późny Bierut?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inspekcja Pracy nie może wydawać takiej opinii jeżeli nie wie czy Starosta dał dzień wolny na prośbę pracowników czy też autorytatywnie zarzadził go sam. Jeżeli pracownicy dostali dzień wolny a ich pensje pozostały bez zmiany to pytanie gdzie złamano prawo. Większość pracodawców dawała w ten dzień wolne więc rozumiem że niezadowolony klient miał poprostu czas na załatwienie sprawy w Starostwie i przykro mu się zrobiło że inni też mają wolne. Mam nadzieję że następne artykóły dotyczące spraw pracowniczych będą zawierały konkretne zarzutu np. który to z przepisów złamał Starosta. Swoją drogą żeby artykół był obiektywny należało by spytać pracowników co o tym myślą i czy czują się pokrzywdzeni. związkowiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
starosta podjał taką decyzje po konsultacjach z kierownikami wydziałów, wiekszość pracowników i tak miała wziać wolne na 2.11, mnie osobiście nie zależało na wolnym i nie mam zamiaru odrabiać coś na co się nie zgodzilem,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Starosto, chyba zapomniał Pan skąd i dla kogo się wszyscy wzięliśmy - osoby pełniace słuzbę publiczną.To obywatele są naszymi pracodawcami i to dla nich i ich wygody i zaspokojenia potrzeb ma Pan zaszczyt pełnić funkcję, a Pana podwładni, za których Pan odpowiada i pracą kieruje to słudzy obywateli Naszego miasta i powiatu.Co by Pan zrobił gdyby Pana pracownik nie pracował dobrze ??????????? ja bym go zwolnił....Czego nam wszystkim życzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...