Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dęblin: Ranny w wypadku 17-latek zmarł w szpitalu

Utworzony przez renata1219, 3 grudnia 2008 r. o 17:51 Powrót do artykułu
nie będzie takiego drugiego czlowieka, jakim był Macio [*][*] znalam Go krótko, ale na tyle, zeby wiedziec, jakim byl wspanialym czlowiekiem. [*] * Mafias, jestesmy z Tobą, wracaj do nas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daniel napisał:
Dlaczego to właśnie ku*** mać on
Bo głupi był, że z wariatką do jednego samochodu wsiadł. Moja kuzynka po jednej przejażdżce z nią też powiedziała, że więcej nie wsiądzie i z tego co wiem takich rozsądnych osób było sporo. I przestańcie chrzanić, że to był wypadek ! Jakby jechała z rozsądną prędkością to i kot by ocalał i koledzy też. Żeby kogoś zabić niekoniecznie trzeba do niego strzelić czy poderżnąć mu gardło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo, specjalnie nie spowodowała wypadku, ale chyba jak jej wszyscy mówią, że jeździ jak za przeproszeniem poje***a i tylko szpanuje tym swoim 'garbi' od siedmiu boleści, to może dotarłoby wreszcie do niej, że przez takie świrowanie na ulicy, może zrobić komuś krzywdę! Z tego co mi wiadomo, to nawet po tym wypadku, Paulina niczego nie rozumie, bo jej największą bolączką jest utrata samochodu. już sobie szuka nowego ;] Tragedia. Straciliśmy Macia... [*]. Nic już nam jego życia nie zwróci, chyba nie musze mówić jak wielka jest to strata, bo każdy kto go znał mniej lub bardziej boleśnie odczuł tą śmierć i z pewnością przez długo czas nie będzie się mógł z tym pogodzić. Moim zdaniem, z mniejszą prędkością do wypadku by nie doszło, a jeśli nawet wpadła w poślizg, to z pewnością nie zakończyłoby się to tak tragicznie... co do kota, który wybiegł na ulicę czy też czegoś, co rzekomo ją oślepiło (bo takie wersje też są), to moim zdaniem wątpliwe. Dobra ściema. Teraz będą wymyślać koty, sarny i nosorożce, żeby tylko odsunąć od siebie winę... Przez pewien czas współczułam jej presji, jaka na niej ciąży, ale na szczęście zmądrzałam. Przez jej brawurę zginął człowiek, reszta też przecież mogła zginąć. Dziewczyna po prostu ma nasrane, bo nic sobie z tego nie robi. Przejęła się... na chwilę. a po chwili już uwaga skupia się na utraconym samochodzie, czy uszkodzonym barku. ludzie, trochę pokory! za takie rzeczy powinno się płacić surową karę i ponosić niemałe konsekwencje, które mam nadzieję jej też nie ominą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tak nawiasem to chyba jakaś chora zmowa milczenia panuje w szkole! dyrektor nie pofatygował się nawet zarządzić minuty ciszy ani żałoby! zastanówmy się czy aby na pewno zamiatanie wszystkiego pod dywan jest dobrym rozwiązaniem zarówno w przypadku śmierci naszego kolegi, jak i odpowiedzialności za wypadek. Nawet ksiądz nie pokusił się o mały wywód na temat życia i śmierci. zero. ;] Myśląc o Maćku [*] pamiętać należy też o tych, którzy z wypadku wyszli cało, bo szczęściem w nieszczęściu jest to, że w ogóle żyją. Mafias, wracaj do nas szybko. ;** i dobrze, ze jesteś ;*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu ty [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba mieć nadzieję, że dyrektor się zachowa i większość uczniów pójdzie na pogrzeb...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO NIE TYLKO JEJ WINA RODZICE NIE PATRZYLI WCALE NA TO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znałem żadnej osoby, jednak jakby jechała bez nadmiernej prędkości, napewno nie doszło by do tak strasznego tragicznego wypadku. Żal d*** ściska jak myślę, że ta dziewczyna jeszcze ma w głowie swój rozbity samochód. A dodając hmm powinni jej zabrać prawko i nie pozwolić wsiąść na siedzenie kierowcy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
99 procent społeczeństwa nie ma pojęcia o tym jak wyglądało całe zdarzenie, lecz Ci sami ludzie mają na ten temat najwiecej do powiedzenia. szkoda tylko, że wy, mędrcy potraficie tylko oceniać zamiast pomóc rodzinie zmarłego, kolegom zmarłego, samej Paulinie czy jej rodzicom. Nie chcę opiniować, nie chcę swoim komentarzem wyrządzić nikomu szkody, bo nie o to chodzi, by udowodnić, że niby się coś wie na ten temat. tak naprawde nic nie wiecie, podobnie jak i ja. ja sam o tym zajściu nie wiem więcej niż z gazety i nie powielam plotek, ani nie gadam głupot. bo co to wam da, głupcy? zatrważające jest także to jak ludzie zawistni (czyli wy) potrafią opiniować, na przykład na temat rzekomą rozpaczą Pauliny nad samochodem. w tym momencie granice zostały przekroczone. wszystkie wy, wasze, itd celowo pisane małą literą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywny napisał:
99 procent społeczeństwa nie ma pojęcia o tym jak wyglądało całe zdarzenie, lecz Ci sami ludzie mają na ten temat najwiecej do powiedzenia. szkoda tylko, że wy, mędrcy potraficie tylko oceniać zamiast pomóc rodzinie zmarłego, kolegom zmarłego, samej Paulinie czy jej rodzicom. Nie chcę opiniować, nie chcę swoim komentarzem wyrządzić nikomu szkody, bo nie o to chodzi, by udowodnić, że niby się coś wie na ten temat. tak naprawde nic nie wiecie, podobnie jak i ja. ja sam o tym zajściu nie wiem więcej niż z gazety i nie powielam plotek, ani nie gadam głupot. bo co to wam da, głupcy? zatrważające jest także to jak ludzie zawistni (czyli wy) potrafią opiniować, na przykład na temat rzekomą rozpaczą Pauliny nad samochodem. w tym momencie granice zostały przekroczone. wszystkie wy, wasze, itd celowo pisane małą literą.
ZASTANÓW SIE NAD TYM CO PISZESZ BO CHYBA SAM NIE WIDZIAŁEŚ TEGO SAMOCHODU NA OCZY... W GAZECIE NIE WIDAĆ NIC... W RZECZYWISCOŚCI Z SAMOCHODU NIE ZOSTAŁO ZUPEŁNIE NIC CO BY SIE NADAWAŁO... JAK KTOŚ UWAŻA, ZE JEJ JAZDA BYŁA BEZPIECZNA I WOLNA TO JEST W BŁĘDZIE... JADĄC TAMTĘDY DZIŚ Z PRĘDKOŚCIĄ 90KM/H ZAUWAŁZYŁEM, ZE SPOKOJNIE MOŻNA PANOWAĆ NAD AUTEM, ZASTANAWIA JEDNA RZECZ... ILE ONI JECHALI ?? BO 90KM/H TO NAPEWNO NIE BYŁO... POLECAM PIERW SIE ZAPOZNAC Z RZECZYWISTA SYTUACJA A NIE PISAĆ GŁUPOTY, A CO DO " rzekomą rozpaczą Pauliny nad samochodem " TO PRAWDA I WYSTARCZY JEJ POSŁUCHAĆ A POTWIERDZA SIĘ TO... NA DRUGI RAZ POLECAM PORZADNY DUŻY I BEZPIECZNY SAMOCHÓD A NIE PSEUDO AUTO... MACIEK [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SOMEONE napisał:
ZASTANÓW SIE NAD TYM CO PISZESZ BO CHYBA SAM NIE WIDZIAŁEŚ TEGO SAMOCHODU NA OCZY... W GAZECIE NIE WIDAĆ NIC... W RZECZYWISCOŚCI Z SAMOCHODU NIE ZOSTAŁO ZUPEŁNIE NIC CO BY SIE NADAWAŁO... JAK KTOŚ UWAŻA, ZE JEJ JAZDA BYŁA BEZPIECZNA I WOLNA TO JEST W BŁĘDZIE... JADĄC TAMTĘDY DZIŚ Z PRĘDKOŚCIĄ 90KM/H ZAUWAŁZYŁEM, ZE SPOKOJNIE MOŻNA PANOWAĆ NAD AUTEM, ZASTANAWIA JEDNA RZECZ... ILE ONI JECHALI ?? BO 90KM/H TO NAPEWNO NIE BYŁO... POLECAM PIERW SIE ZAPOZNAC Z RZECZYWISTA SYTUACJA A NIE PISAĆ GŁUPOTY, A CO DO " rzekomą rozpaczą Pauliny nad samochodem " TO PRAWDA I WYSTARCZY JEJ POSŁUCHAĆ A POTWIERDZA SIĘ TO... NA DRUGI RAZ POLECAM PORZADNY DUŻY I BEZPIECZNY SAMOCHÓD A NIE PSEUDO AUTO... MACIEK [*]
zastanowiłem się nad tym o czym piszę i nie będę kwestionował stylu jazdy, bo podobnie jak ty nie byłem w tej sytuacji i nie mam zielonego pojęcia o okolicznościach zdarzenia. a mój poprzedni post dotyczył ludzi, którzy są "znawcami" i wiedza wszystko najlepiej. ty też jesteś "znawcą", takim samym jak twoi poprzednicy. w tej sytuacji trzeba też współczuć właśnie takim "znawcom"... a tak poza tym to ja pisze na temat mentalności ludzi a ty mi wyskakujesz o prędkosci i stylu jazdy. czytaj ze zrozumieniem albo wróć do podstawówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeździła dobrze i bezpiecznie?? to nie chce wiedziec jak ty jezdzisz... słabo jezdzi! Szpanowanie, ze sie rozpedzila do 140 km/h nie swiadczy o dobrej jezdzie. Ile to razy sie chwalila, ze malo co w cos nie przywalila. Za mocne auto do zbyt malych umiejetnosci kierowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nick napisał:
Moze ktos poinformowany napisac w jakim stanie jest reszta osób uczestniczacych w wypadku ?
jedna osoba leży w szpitalu, stan stabilny. reszta jest już w domu. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OLA napisał:
podobno prawko miała od 4 dni....masakra:(
Masakre to Ty masz na twarzy, a ona miala prawko dluzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt taki ze nawet gdy sie nie zna całej prawy to można ocenić ze zapier***ała, widzac ja chociaz dwa razy jak po rykach wyrywała aswalt! Nie życze nikomu źle, ale dlaczego ktos musiał zapłacić za jej głupotę życiem...w sumie ufanie ludziom ze dobrze jezdza jest zbyt mylneee... Wariatom nie mozna ufać... i niehc sobie płacze nad samochodzikiem... tylko kiedy zapłacze za swoim straconym kolegą.. kary i tak nie bd miała wielkiej,bo kase ma, a za to wsyzstko moze sie załatwić, dadzą jej nawiasy i sie skonczy the end! a moim zdaniem powinna zamiast nowego autka czy innego sprzetu, zafundować leczenie Mafiasowi który pewnie do konca życia bd kaleką;(( ps.chociaz nie jestesmy teraz z nim to w duchu kazdy chce zebyś z tego wyszedł, nawet jezeli to miało byc cudem to chciała bym zebyś wyszedł bez szwanku... Maciek [*] niewinni zawwsze płacą najwiecej...;( A co do szkoły to pewnie kase wyłożyli i nikt o tym wiecej słowka złego nie piśnie! Zyeby nie rozniosły sie ploty ze cos z nia było nie tak...ze to wieszościa jest jej wina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;(((( napisał:
zafundować leczenie Mafiasowi który pewnie do konca życia bd kaleką;(( ps.chociaz nie jestesmy teraz z nim to w duchu kazdy chce zebyś z tego wyszedł, nawet jezeli to miało byc cudem to chciała bym zebyś wyszedł bez szwanku... Maciek [*] niewinni zawwsze płacą najwiecej...;( A co do szkoły to pewnie kase wyłożyli i nikt o tym wiecej słowka złego nie piśnie! Zyeby nie rozniosły sie ploty ze cos z nia było nie tak...ze to wieszościa jest jej wina!
każdy w tym mieście musi dopisać swój kawałek historii.. zastanów się, co ty wygadujesz.. nie wiem jakich słów mam dobrać żeby określić, jak wielką pogardę żywię do ludzi twojego pokroju.. apeluję, jeśli macie zamiar się wypowiadać na forum publicznym to trochę się opamiętajcie, zapanujcie nad sobą..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no sorry, ale każdy ma prawo wypowiedzieć swoją opinię. a co do zafundowania leczenia, to zgadzam się w stu procentach. a pan 'obiektywny' chyba sobie niewłaściwy nick wybrał ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie kurde wszyscy spokoj...wiadomo ze to jej wina i nikogo innego i co wy pieprzycie o wspieraniu jej trzeba wspierac rodzicow i kolegow Macka [*] bo to byl zajebisty chlopak i nie ukrywajmy tego a to byla tylko i wylacznie jej wina.... gdyby nie miala takiej ciezkiej nogi na gaz i troche rozumu to by tak nie zapier***ala jechala 120km/h wiec o czym my tu mowimy tym bardziej ze to wytlumaczenie z kotem to dal jej tatus.... i widac bylo jak ona jezdzi i po rykach i jak sie sciga i nie zaprzeczajcie bo wiem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co...przykro na to patrzec..Na zawistnosc ludzka.. moja znajoma pracuje w deblinie jest pielegniarka i z tych informacji Mateusz mial operacje. usuneli mu sledzione. stracil sporo krwi ale nie jest to operacja ktora bedzie swiadczyla ze jest kaleka. oraz ma podejrzenie pekniecia miednicy wiem ze to nie malo ale nie bedzie kaleka do konca zycia jak tu jakis kaznodzieja z wyzszej polki napisal.Ludzie przestancie snuc jakies domysly bo to jest poprostu zalosne jestescie doslownie nie wiem.. hmm nazwal bym to ludzmi z ograniczona inteligencja..Stala sie wielka tragedia i moim zdaniem nie na tym polega wspolczucie.Takie przemyslenia zostawcie sobie w glowie.Kazdy (kto znal Macka) powinien go zostawic w swojej glowie milymi wspomnieniami i nie rozstrzasac tego zdazenia.Pomodlic sie za niego a nie pisac na forum ze ten i tamten jest beznadziejny bo cos tam. Taka sprawa wymaga powagi a nie dziecinnego gadania na forum.I to jeszcze anonimowo jak piszecie takie opinie to sie ujawnijcie przeciez nikt wam nic nie powie. Szczere wyrazy wspolczucia dla rodziny Macka i zycze wszystkim uczestniczacym w tym wypadku szybkiego powrotu do zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 14

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...