Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dęblin: Ranny w wypadku 17-latek zmarł w szpitalu

Utworzony przez renata1219, 3 grudnia 2008 r. o 17:51 Powrót do artykułu
silenceangel napisał:
A plotka o kocie? Kto w to uwierzy?!
Zapewne prokurator.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edi napisał:
Zapewne prokurator.
Oby tak się nie stało. Wsadziła 4 chłopaków do 4 osobowego auta, czyli jechało z nią razem 5 osób ale to chyba nie jest jeszcze rekord. Może ktoś się orientuje ile tam osób potrafiło się zmieścić 5,6..... może więcej???? Naruszyła zasady bezpieczeństwa?? Naruszyła!!!!!!!! Od 6 miesięcy do 8 lat kara pozbawienia wolności i oby marzenia o nowym samochodzie dalej nimi pozostały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozostaje nam wierzyć w sprawiedliwość..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawiedliwość? Nie bądźcie śmieszni. Trochę czasu już upłynęło jak młody kierowca zabił pieszego młodego chłopaka gdzieś w okolicy Karczmy Rybnej i kasa rodziców uśpiła sumienie sprawiedliwości. Syncio dalej jeździ samochodem. Taką mamy sprawiedliwość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"masz pieniądze, możesz wszystko"... niestety Macio [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w okolicy karczmy to mloda osoba zabila pijanego pieszego...deb***E!!.. w waszych potrząsanych glowach swiat wokol pieniedzy sie kreci pustaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie to pierdo****li czy ona będzie starać się wszystko zatuszować moim zdaniem wszyscy sie od niej odkrecą predzej czy pózniej i zostanie sama jak palec bo każdy zapamieta jaka jest naprawde i co z jej winy sie stało.... no chyba że za pieniązki może kupi sobie nowych kolegów alebo milczenie innycg bo przeciez liczy sie kasa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W wypadku nie brały udziału osoby trzecie a kierowca biorąc kogokolwiek do samochodu bierze automatycznie odpowiedzialność za niego bo to tylko od kierowcy zależy zdrowie i życie wszystkich pasażerów, więc wina chyba jest jasna. Samemu zdarza mi się jeździć dość szybko ale tylko wtedy gdy jadę sam ! ! Prawko mam od około 4~5 lat i nie oceniam się mianem najlepszego kierowcy ale wiem także, że w extremalnych sytuacjach liczą się odruchy ( bo wtedy nie ma czasu na myślenie ) które człowiek wyrabia sobie po pewnym czasie jazdy i sporej ilości km przejechanych, tego nie nauczysz się na żadnym kursie na prawko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie przestańcie pisać głupoty jedno mądrzejsze od drugiego i zamiast tych internetowych świeczek i opisów......pomódlcie się za naszego kolegę w ciszy i w zadumie, nie na pokaz nie na forum internetowym. Co do tej dziewczyny to i tak będzie musiała ponieść konsekwencje ,kara nigdy nie będzie adekwatna do czynu.... i z tym nie możemy się pogodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'wszyscy sie od niej odkrecą predzej czy pózniej i zostanie sama jak palec bo każdy zapamieta jaka jest naprawde i co z jej winy sie stało.... no chyba że za pieniązki może kupi sobie nowych kolegów alebo milczenie innycg bo przeciez liczy sie kasa' zgadzam sie.. kasa, kasa, i jeszcze raz kaasa :/ a co do tego, ze wlasnie za forse sobie kolegów kupi.. juz w podstawowce sobie.. 'kupowala' znajomych.. chipsami, napojami, gumami itd.. bo jej rodzice kase dawali, ona leciala do sklepiku, i sie obrzerala, dzieci do niej szly, no i.. kolezanki ma :/ i tak bylo zawsze, i jest dotychczas.. chciala przyszpanowac.. no to przyszpanowala.. :/ tylko teraz samochodzikiem;/ Maciek [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego co się stało już nikt nie cofnie. Współczuję rodziną poszkodowanych.W tym wypadku zginął mój kolega. Wszystkie osoby z tego wypadku znałem osobiście.Również sprawczynie,wiem jak pustą dziewczyną jest Paulina.Jest to przykład rozpuszczonej jedynaczki.Wszystkie pieniądze dziadków i rodziców i ich ambicję były kierowane w jej kierunku.Paulina w żadnym wypadku nie jeździła ostrożnie/Sam widziałem jak podczas szybkiej jazdy jedną ręką trzymała kierownicę,a drugą bawiła się telefonem...Nie chcę jej osądzać od tego jest sąd i to on powinien podjąć słuszną decyzję i wymierzyć jej za to odpowiednią karę.Jedno jest pewne jest winna i w żadnym wypadku nie powinno ujść jej to płazem.Mam nadzieję,że wygra sprawiedliwość,a nie kasa rodziców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyjaciol sie nie kupuje... i kto sie z nia przyjazni ten sie nie odwroci od niej.. KASA KASA KASA macie jedno w glowie.. czyzyby jakas chora zazdrosc??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szymek mi pieniedzy nie brakuje i nigdy nie kieruje sie nimi w zycie może ty tak ale ja nie. i nie broń Pauliny. Módl sie o zdrowie Macka a nie tylko o Pauline.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie będę ani negować, ani bronić Pauliny. Ktoś wspomniał, że dyrektor nic nie zrobił, nie powiedział o wypadku, dlatego wraz z kolegą byłam u niego, aby zorganizować akcję oddawania krwi, aby jakoś pokazać, że nie jesteśmy obojętni na tę tragedię... Myślę, że powinni wziąć w niej udział wszyscy, którzy mają ukończone 18lat i wszyscy, którym zdrowie na to pozwala. Nie znałam Maćka, ale wydawał mnie się na bardzo sympatyczna osobę... [*] wiem, że ta akcja nie przywróci mu życia, ale może uratować życie komu innemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest nieszczesliwy wypadek, ale kto jest winny tak naprawde. rodzice P. ona, a moze Ci chlopcy co nie protestowali ze jest ich za duzo w samochodzie, a moze My bo nie zwracalismy uwagi na zla jazde P.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
owszem rodzice tez doprowadzili do tego w pewnym sensie bop ja rozpuścili na benkarta który mysli tylko o sobie i żeby być w centrum zainteresowania musiała się popisywać i wydawać kase przykra prawda ;/ Paulina musi zrozumieć że jej głupota oraz pycha doprowadziła do tego wypadku i niech nikt jej nie usprawiedliwia io nie stawia jej w świetle aniołka a co gorsza najwiekszej ofiary tego wypadku bo wiekszość ludzi tak ją kreuje min rodzice jje "przyjaciele" i dyro LO to jest nie dopuszczalne!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie i popieram 100% ona jest tutaj winowajcą i niech nie uważa sie za najwieksza ofiarę!!!!!!! bo kazdy teraz bedzie miał setki usprwiedliwien dla niej a to kotek ato wilk może jeszcze bedzie wilkołak jje "garbuska" przewrócił ludzie dajcie spokój albo jak czytam o wypowiedziach na temat znawców !!!!! sami nie wiecie co piszecie i sami gówno wiecie !!! nie możecie jej usprawiedliwiać powina ponieść najwuiekszą karę a nie tylko kupić sobie wolność bo jej nadzieni rodzice zrobią dla niej wszystko!!!!! najpierw niech zacznie mysleć a dopiero pózniej zacznie działać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chce jej bronic i uwalam ze jest nieodpowiedzialna tylko ze ona tez jest człowiekiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sOMEONE napisał:
KOLEGO TAM MASZ NIE 40KM/H A 90KM/H TO PO PIERWSZE A PO DRUGIE NIC NIE ZMIENI OBECNEJ SYTAUCJI, żE JEDNA OSOBA NIE żYJE... POPROSTU BRAWURA I BRAK UMIEJęTNOśCI ORAZ ZA DUZE MNIEMANIE O SOBIE.... 28 mACIEK [*]
JAK MOżE TAM BYć 90 SKORO TO JEST JESZCZE DęBLIN I TO JEST UL. STAWSKA??? MOIM ZDANEIM TAM JEST TEREN ZABUDOWANY... JEDNAK NIE JESTEM PEWIEN DO KONCA... Maciek [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do tego, że Paulina zawiniła, że jeździła szybko, że nie stosowała sie do zasad bezpieczeństwa i że tylko przez jej brawurę zginął młody człowiek, który miał swoje plany, jakieś marzenia, jest prawdą. To wiemy wszyscy, cała społeczność naszej szkoły, ludzie z Ryk i okolic. Ja dobrze nie znałam Pauliny, ale wiem co mówili o niej ludzie: rozpieszczona, rozkapryszona, głupia i fałszywa. W pierwszej chwili, w ciągu tych kilku dni po tej strasznej tragedii nawet jej współczułam...Bo myślałam, że to musi być dla niej straszne (tak, niech każdy z Was zada sobie pytanie, jakby się czuł, gdyby zabił swojego kolegę??) Ale.......w piątek w szkole usłyszałam, że ona bardziej martwi się o swój samochód, niż o Maćka. Nie wiem czy jest to prawda, bo plotek było już na ten temat wiele. Ale jeśli tak... To powinna trafić za kratki. Po jaką cholerę zabierała 4 osoby, skoro powinna tylko 3 ??? Zabiła Maćka.......................:(:(:( Widziałam też, że ktoś napisał, iż Mafias będzie do końca zycia kaleką. Pojebało??? Skąd Ci się to człowieku wzięło??? Mafias będzie zdrowy! Nie roznoście takich plotek.... Zawsze tak jest, że ludzie w naszej okolicy, jak zresztą wszędzie, muszą sobie usłyszaną historię podkoloryzować... Ale po co? to i tak jest wielka tragedia.... Co zaś do szkoły i panującej tam ZMOWY MILCZENIA to jestem po prostu rozczarowana.... Jeśli Pan Dyrektor uważa, że Maćkowi nie należy okazać szacunku, że nie trzeba wywiesić flagi, ogłosić żałoby, nakazać minuty ciszy, czy zrobić cokolwiek innego, to ja się zastanawiam, czy to odpowiednia osoba na to stanowisko.... Od Księdza oczekiwaliśmy rozmowy, pocieszenia, wyjaśnienia.....A on co? Poproszony o rozmowę na temat wypadku - porozmawiał. Ale wiecie jak? Na temat faktów... Więc może zamiast niego ja Was o coś poproszę.... Módlcie się za Maćka!! Umarł bez spowiedzi, bez żadnego sakramentu... Modlitwa jest mu teraz baaardzo potrzebna. Więc módlcie się, a nie sprzeczajcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 14

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...