Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dlaczego na ulicę Romów nie chcą dowozić pizzy? "Nasz kierowca został tam pobity"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 stycznia 2017 r. o 16:45 Powrót do artykułu
"Pani Elżbieta mówi nam, że poczuła się dyskryminowana z powodu „niewłaściwego” miejsca zamieszkania." - A powinna się czuć dyskryminowana ponieważ jest gruba, wybaczcie jej że doniosła do dziennika ale jest po prostu głodna, jej otyłość wspiera się dyskryminacją romów - czego to człowiek nie zrobi dla włoskiej kuchni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
elżebieto ,zamiast pizzy zjedz innego cygana,i tak rozwiążesz kwestie cygansko i sie wreszcie najesz do syta,a nie du... bedziesz tu zawracać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to nie przypadkiem aktywistka z takiej jednej lewackiej organizacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem dyskryminowany bo jak chcę zaparkować na osiedlu to nie ma gdzie. Też jestem dyskryminowany z powodu niewłaściwego miejsca zamieszkania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to lewactwo się obudziło i zamiar narażać zdrowie i życie ludzi w imię swoich wyobrażeń świata. A DW, wydaje mi się, że staje po ich stronie. Bo cóż tam czyjeś życie i zdrowie, najważniejsza przecież ideologia lewaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa jestem rozstrzygnięcia tej sprawy. Pizzeria ponosi ryzyko gospodarcze dowożąc pod szemrane adresy. Czy jednak wolność prowadzenia dg nie oznacza, że można selektywnie podchodzić do adresów dostawy? Przecież pizzeria nie jest instytucją publiczną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na życie nie zarabiają, ale na pizzę oczywiście stać:) weźcie ludzie ogarnijcie zycie, zaplaccie czasem za mieszkanie czy cos, wyprowadzcie się z tego getta to i pizzę zjecie:) props na Pana Piotrka W pozdrawiam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś zamawiałem pizze z pizzerii Desperado. Wracałem z Kazimierza, zamówiłem telefonicznie, chciałem odebrać osobiście. Nie dość że pizza nie była gotowa na czas to w dodatku dali mi inną niż zamawiałem a w dodatku małą. Po rozmowach z panią od zamówień stwierdziła iż taka była zamawiana. Traf chciał iż miałem nagrywanie rozmów w telefonie i odtworzyłem tej pani rozmowę. Była wściekła że nie dałem z siebie zrobić durnia. Zamówiłem pizze jeszcze raz tym razem czekając na nią. Kucharz zrobił bez krewetek - zapomniał. Jak się o nie upomniałem to wziął mi surowe krewetki rzucił na pizze i zamknął pudełko! Nic dziwnego że na ul. Romów tak ich traktują. Uważam że zasłużyli i zapracowali właśnie na takie traktowanie. Zwłaszcza że wszystkie inne pizzerie nie mają z zamówieniami na ul. Romów żadnych problemów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– szczerze mówiąc, jestem za***ona, że takie zasady obowiązują w niektórych lokalach w naszym mieście – dziwi się wioletta próchniak, powiatowy rzecznik konsumentów... no reće opadają! przedsiębiorca ma prawo ustalić sobie swoje reguły! to co?zadzwonie do tesco z np. biłograja i powiem dowieźcie mi towar, oni powiedzą nie- to co też mam sie czuć dyskryminowana. paranoja! juz chyba nie ma o czym pisać.. a swoją drogą to pizzera zyskała pewnie dużo klientów , bo narodowość o której mowa jest znienawidzona nie bez powodów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy pani Elżbieta by tak chętnie jeździła w miejsce gdzie ją by np. tak samo pobili. Głodna to nie myśli logicznie. Ja tam rozumiem pizzerię. Skoro napadają - to unikają tej okolicy. Romy.... może Policja w końcu zacznie skuteczniej ścigać sprawców....a nie wiecznie UMORZONE.... bo sprawca zbiegł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pizzeria nie jest państwowa. Wolny rynek oraz bilans zysków i strat decydują czy dany podmiot podejmuje się wykonania usługi. Pani bredząca o dyskryminacji, zapomniała, że nie jest w USA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co pamietam to kierowca k2 tez zostal tam zaatakowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabawne bo właściciele Desperado jak i Czarnego Piotrusia są z włostowic i tylko oni mają problem z dowozemna ulicę Romów. Mało tego dostawca pizzy z Desperado jest właśnie z ulicy Romów :D Czyżbyto jakaś zmowa czy raczej konflikt :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ile dobrze mi sie wydaje to ta cała ,,ELA" NIE JEST ROMEM .! tylko tam mieszka, hmm a nawet już nie mieszka tylko przyjechała do rodziny :D ,ludzie mieszkają tam z różnych przyczyn np. takich ze chcieli sie usamodzielnić i przestać mieszkać z rodziną bo założyły swoje rodziny i tam dostały mieszkanie . Oczywiście trafiają też tam patologie z sienka czy krańcowej po eksmisji. Nie można traktować wszystkich tak samo z powodu miejsca ich zamieszkania. Wszyscy co mogli ,,zaszkodzić" tym całym kierowcą raczej siedzą więc czego sie obawiać? głodnej kobiety? hahaaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak pracujesz i dobrze zarabiasz bo jesteś robem a nie nie robem to czego nie stać cie na coś lepszego niż ziemniaki dla rodziny? weź sie za robote to wyżywisz rodzine a nie żal ci jakiegoś cygańskiego zasiłku !? śmiech na sali. Zawsze mogłeś ożenić sie z cyganką to by Cię nie omineły te larytasy jakie one dostają :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też mieszkam na ,,ROMÓW'' i ciężko pracuje! nie mam dzieci wiec prawdopodobnie to twoje dzieci dostają 500+ z moich podatków !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tacy mądrzy jesteśćie? to może harytatywnie będziecie tam pizze dostarczać? w*** ob***ycie i wam się znudzi wolontariat. pretensje pani eli do pizzeri to pretensje do garbatego, ze ma dzieci proste. Żal niech ma do agresywnych sąsiadów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
też mieszkam na ,,ROMÓW'' i ciężko pracuje! nie mam dzieci wiec prawdopodobnie to twoje dzieci dostają 500+ z moich podatków !
Jak tak ciężko pracujesz , nie masz dzieci, pewnie zdrowy byk, to czemu nie jestes samodzielny tylko mieszkasz na socjalu na Romow? I to za pieniądze mieszkańców miasta Puławy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję zatrudnić panią Wiolettę Próchniak jako kierowcę na te rejony. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co mi wiadomo to właściciele desperado i czarnego piotrusia sa z włostowic i to oni mają problem z dowozem. Kolejna sprawa kierowca który rozwozi pizze w desperado też jest z Romów.. Wiec to spisek czy raczej jakiś dawny konflikt. Znam ludzi z romów co mają sporą ilość gotówki fajne samochody mimo tego ,że z tamtąd pochodzą. I te osoby mają wiecej niż nie jedna osoba w Puławach a czy zarabiają legalnie czy też nie to nie wiem..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...