Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie ma takiej drugiej, gdzie oskarżony o niedopełnienie obowiązków dalej bierze kasę, a nawet dostaje podwyżkę
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy budżet nie jest zmieniany wiele razy w ciągu roku Wiec chyba bardzo trudno go nie wykonać? Absolutorium jest za wykonanie budżetu i jest to zasługa księgowych i urzędników. Im tez jest dedykowane te absolutorium
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oskarżeniami zafundowanymi w kampanii przez kontrkandydatkę niech spokojnie zajmuje sie sad. A za prace wójtowi i jego ludziom należy sie szacunek, absolutorium i stosowne uznanie. Nawet w postaci podwyżki
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Podwyżka?Za co?To ich praca.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A ty oddajesz swoje wynagrodzenie pracodawcy bo przecież wykonujesz swoją pracę? Ludzie mózgi macie sprane przez ojca redaktora.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tytuł artykułu typowy dla polskiego zakompleksienia... Jedna osoba się przeprowadziła, nie wiadomo z jakiego powodu zresztą, a ci już trąbią, że Las Vegas zjeżdża pod Puławy... :D Zresztą lepiej byłoby, gdyby z Palo Alto zaczęli się tu przesiedlać. Hazardzistów ci w Puławach dostatek... ;)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mam wrażenie, że Pani radna jest trochę jak ten mały Jasio, który w przedszkolu wszystko rysował w czarnym kolorze, bo ... miał tylko czarną kredkę -). Może warto czasem po prostu obiektywnie popatrzeć na otaczającą rzeczywistość i użyć kilku innych kredek, a nie wiecznie tylko tej jednej. Jedenastu radnym się udało, nie tylko tym od Brzezińskiego. Gratulacje dla wójta i ekipy, robicie dobrą robotę i oby tak dalej!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
...ludziom się nigdy nie dogodzi tym bardziej, że do spraw lokalnych podchodzą poprzez pryzmat polityczny własnych ugrupowań! A tak być nie powinno, ponieważ to nasze społeczne sprawy powinny być najistotniejsze! "Wielką" polityką zajmujmy się przy okazji wyborów parlamentarnych, ale nie na poziomie sołectw, gmin czy powiatów! Ludzie i tak są już zantagonizowani do tego stopnia, iż sąsiad sąsiada byłby gotów utopić w przysłowiowej łyżce wody .. ..
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pani pediatra ma świętą rację! Odpolitycznić samorządy! Ani PiS, ani PO, ani PSL nic nie zrobią dla Puław, jeśli sami nie zrobimy. Ideologie i religie przynoszą więcej zła niż pożytku.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
...ta...normalnie gmina mlekiem i miodem płynąca..... ...w Urzędzie Gminy ciężko z kimkolwiek się porozumieć, urzędnicy niezbyt przyjaźni, a Wójt artysta...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Radna Antoniak jest dobra, a Wójt jeszcze lepszy... bujać to las a nie nas. Panie Wójcie w ramach powrotu na ziemię proponuję wycieczkę po wszystkich wioskach nie tylko G. Puławska i Gołąb. A ten Kosmala to błysnął z tym Las Vegas:)))))))))) Panie może na Panu robi piorunujące wrażenie taki "przybysz z hameryki", ale niech Pan nie próbuje robić idiotów z mieszkańców.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I tak Zaden Wójt przed nim nie zrobił tak wiele dla Gminy Puławy co ten. Brzeziński, nawet jeśli nie wszyscy go lubią, to gminę rozwija, rozbudowuje i naprawdę się stara. To całe zamieszanie wokół jego osoby wynikło tak naprawdę nie z powodu jego osoby, tylko na skutek działań konkurentki. Wzbudzanie w ludziach nienawiści powinno się karać. ludzie chą żyć spokojnie, w dobrych warubkach. I do tego nie jest potrzebna wielka pani minister. I tyle!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To na prawdę robi się żenujące... Do kolejnych wyborów pozostało półtorej roku, ale jak widać co poniektórzy wciąż nie mogą się otrząsnąć po poprzedniej kampanii wyborczej... Pani Minister to, Pani Minister tamto... Jak Klikawka wylała to też Pani Minis... a nie, to już akurat nie ona :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: