Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Firma, której nie stać na działkę 0,5 ha w okolicach małego miasta na zapyziałej lubelszczyźnie? Współczuję przyszłym pracownikom. Co chwilę będą występować o dofinansowanie do samorządu lub wieloletnie zwolnienia podatkowe. Z dala od takich biznesmenów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie dość, że kręcą w sprawie spotkania z miastem (oni jedno, miasto drugie), to jeszcze determinują powstanie inwestycji od ceny działki po sąsiedzku. Mało to poważne w biznesie :)
0
A ja się cieszę z tej decyzji, bo to oznacza ożywienie rynku pracy dla Dęblina.
0
Jeżeli poszukujesz pracy w Lubinie to zgłoś się do Adecco. prowadzimy rekrutacje dla Ball Packaging, PZL Świdnik, Inergy Automotive Systems, a także dla innych dużych zakładów w Lublinie. Mamy oferty pracy od zaraz dla absolwentów techników, zasadniczych szkół zawodowych o profilu technicznym, również dla osób z niewielkim doświadczeniem zawodowym. Zainteresowane osoby zapraszamy do naszego biura przy ul. Peowiaków 10/1 w Lublinie. e- mail : lublin@adecco.pl, tel. 81 460 29 64, 81 460 29 62, 81 532 33 66
0
Czy urzędy w ogóle robią jakiś research na temat inwestorów? Może by skorzystali z wywiadowni. Tutaj od razu widać że coś nie styka.
0
No tak to jest jak w powiecie rządzą stare pryki takie starosty jak Popiołek i jemu podobni. Nic nie czują. Grobel następny prezydent Puław do śmierci. Jak jest szansa to ją zmarnują.
0
No tak to jest jak w powiecie rządzą stare pryki takie starosty jak Popiołek i jemu podobni. Nic nie czują. Grobel następny prezydent Puław do śmierci. Jak jest szansa to ją zmarnują.
No przecież wice są z najbardziej światowego i prężnego ugrupowania, to dlaczego nie interweniują? Takie obietnice składali, i co stołeczki grzeją w odpowiednią część ciała i jest błogo, więc po co się wysilać...
0
Czytaliście w ogóle ten tekst, czy tak sobie komentujecie? Facet mówi, że mu miasto nie chciało podzielić działki, a okazuje się, że w ogóle żadnej rozmowy na ten temat nie było, a gdyby była to nie byłoby z tym problemu... Czy to jest poważne? W interesach ważna jest też wiarygodność.
0
A czy w Puławach zainwestował za Grobla jakiś poważny inwestor poza supermarketami w centrum? Coś jednak jest na rzeczy w tym czerwono - czarnym mieście.
0
Rozmowy były ale....... Pani Dyrektor Parku z pensją 12 tysięcy miała ważniejsze sprawy niż rozmowa z poważnym inwestorem......wiec dalej będzie pusto w parku bo po co się wysilać z taką pensją skoro i tak płacą przyjaciele z PO.....
0
Ta spolka i jej przedstawiciele to zaden inwestor. Zadna inwestycja nie powstanie ani w 2016 ani w 2017.Wszystko to pozorne ruchy.Irytuje tylko to ze faceci mysla ze sa sprytni a wszyscy inni to tumany.Wielokrotnie widzielismy i slyszeli takich "spryciarzy"
0
Po pierwsze to park nie jest pusty, wystarczy się tam wybrać i zobaczyć zamiast powielać głupoty pisane na forach, po drugie w tym tekście nie chodzi o park tylko o działkę. Prezes spółki mówi, że miasto nie chciało jej podzielić, a on nie potrzebuje takiej dużej, a przedstawiciel miasta odpowiada, że w ogóle takich rozmów nie było, i że podzielenie działki nie stanowi problemu. Widzę, że chęć dowalenia wygrywa z umiejętnością czytania ze zrozumieniem.
0
Rozmowy były ale....... Pani Dyrektor Parku z pensją 12 tysięcy miała ważniejsze sprawy niż rozmowa z poważnym inwestorem......wiec dalej będzie pusto w parku bo po co się wysilać z taką pensją skoro i tak płacą przyjaciele z PO.....
SITWA jest,mafia czerwona.
0
Zacznijmy od tego, że warto zadać sobie pytanie czy można nazywać poważnym inwestorem kogoś, kto uzależnia powstanie inwestycji od groszowych różnić w cenach działek :)
0
Po pierwsze, to co do tego wszystkiego ma pensja Pani Dyrektor Parku? Po drugie, to czy gdzieś w tekście jest mowa o Paku? Nie, chodziło o halę produkcyjną. Po trzecie, Euromed w Parku już działa. Ma tu pomieszczenia badawcze i laboratoria. Po czwarte, poziomo zapełnienia Parku sięga 65%, co jak na 3 lata działalności nie jest złym wynikiem.
0
Śmieszne są komentarze, które sugerują, że były jakieś rozmowy z dyrektor parku o działkach... Od kiedy ona decyduje o sprzedaży działek? :) Oczywiście doceniam fantazję, ale mimo wszystko warto zachować umiar :)
0
Tak to nowa władza przyciąga inwestycje. Pewnie czekają na drugie azoty, no to poczekają
0
dziwne bo jak byłem ostatnio z dzieckiem w parku to jakoś tych 65 % najmu nie widziałem ..... tylko puste, puste, puste sale i laboratoria..........
0
Jako radny może pan zwrócić się o szczegółową informację jak wygląda sytuacja w PPNT, zapytać ile firm tam funkcjonuje i na jakich zasadach. Myślę, że to będzie bardziej miarodajne niż pobieżne oględziny.
0
dziwne bo jak byłem ostatnio z dzieckiem w parku to jakoś tych 65 % najmu nie widziałem ..... tylko puste, puste, puste sale i laboratoria..........
To ciekawe Panie Radny. A w której części Parku Pan był? A, B, czy C? Ja tu jestem trochę częściej, jako kurier i widzę pewne rzeczy. Firm jest co najmniej 20-kilka plus dwa potężne laboratoria Instytutu Nawozów Sztucznych, zajęte właściwie całkowicie skrzydło A, góra skrzydła B. Z tego, co widziałem dostarczając paczki, to w skrzydle C są jeszcze wolne laboratoria. A, że nie ma kupy ludzi latających po korytarzach? Bo może pracują w tych firmach po prostu.
0
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: